Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok...tapasztalatokra lenne szuksegem ill. valami jó tanácsra. A babám 1 hét múlva lesz 8 hónapos. 6 hónapos korban kezdtük a ht-t és kb 7 hónap felett ebedre már csak főzeléket kapott...gyonyoruen evett, orom volt etetni (persze megvoltak a kedvencek)...és most egy par napja (kb 5) nem hajlandó enni...azt hittem megunta a kedvencet ezért készítettem neki mást, de sír, tekereg ...lathaton nem akar enni...nem szeretném erőltetni h megutalja az egészet nem mar nem tudom mit tegyek :-(

2020. jún. 25. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Fogzás miatt pár napra elutasíthatja a kaját. Ne aggódj vannak lesznek ilyen rossz napjai. Enyém 7 hónapos 6 napig nem evett pürét. Kend be géllel ha látod hogy dagadt az ínye, azután próbáld meg kínálni.
2020. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen nálunk is a fogzás szokta megakasztani. Kend be neki de evés előtt semmiképpen ne lidokainossal. És ne keseredj el ha még úgy se eszik. Szoptasd ha azt elfogadja. Van olyan gyerek aki mindent visszautasít olyankor
2020. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a fogzás körül vannak ilyen napok, még most is pedig már elmúlt másfél éves.
2020. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!