Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha bejelez a...

Mi van akkor, ha bejelez a légzésfigyelő, de a baba felkel rá?

Figyelt kérdés
Amióta külön szobában alszik, azóta háromszor jelzett be, ebből kétszer azért, mert annyira elmászott a sarokba hogy nem érzékelte, tegnap este viszont olyan halkan csipogott kettőt hogy csak utána keltem fel az álmomból (abban hallottam), lehet hogy nem is az volt... de mikor bementem szopizta az ujját. Most kicseréltem az elemeket, mert négy hónapja nem volt cserélve (babycontrol digital). Na én most úgy gondolom hogy azért volt ez az utolsó három nap mert már merülőben volt az elem, azért érzékelte kevésbé. Viszont egyszer sem vettem észre hogy ne venne levegőt... de ha mégis az van, hogy felkel a csipogásra, akkor van valami teendő? 12 mp elteltével csipog egyébként.
2020. jún. 27. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is most volt ilyen bejelzés. Szerintem is az elem miatt lehetett nektek. De nekem azt mondta az orvos, ha kétszer megtörténik, küldd kivizsgálásra. (Ha alélt lett volna, akkor azonnal küldött volna).

Szóval ha elem csere után is csipog azonnal hívd fel az orvost majd.

2020. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem, alapból simán lehet, hogy csak "elfelejt" levegőt venni. Ha visszatér a légzése, nem kell tenned semmit. Ha gond lenne, úgyis látnád a babán.
2020. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig amikor átmentem, a rácsot rugdosta félálomban, ahogy szokta, és szopta az ujját, szóval egyáltalán nem volt ernyedt. Na majd meglátjuk hogy elemcsere után is sipol-e.
2020. jún. 27. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Mizu azóta?
2020. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap éjjel arra keltem, hogy eszeveszetten sípol a gép, átmegyek, babám a sarokban durmol, észre se veszi... 🤦 viszont érdekes, mert egyáltalán nem paráztam, tudtam, hogy nincs baj, csak elmászott. Rátettem a kezem a hasára, nyújtózott egyet, és rámmosolygott... szóval bekerül két nagy párna a két szélére, hogy többet ne menjen le róla...... amúgy nem jelzett ezen kívül egyáltalán azóta. Ha így is lemegy róla akkor pedig kénytelen leszek venni plusz érzékelőlapot 🤦
2020. júl. 3. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!