Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a 7hónapos...

Derwer kérdése:

Mitől lehet, hogy a 7hónapos fiam elkezdte leejtegetni a fejét?

Figyelt kérdés

Nagyon erős baba, a kezdetek óta szépen fejlődött igaz az utóbbi pár hétben minimálisan hízik. (forog, pörög, kúszik, lassan ül is, rugózik a lábán, de még nem mászik)


_Ma_, a második, ámbár picit rövid alvása után kezdte el csinálni, hogy, ha hason van, ha ölben van, pár percenként leejti a fejét. Nem ütközik a földbe, épp előtte visszakapja.

Nekem ez idegrendszeri gondnak tűnik, egyfajta tikkelésnek.


Volt bárkinek hasonló, megosztanátok a tapasztalatotokat?



#baba #tikkelés #idegrendszeri gond #leejti a fejét
2020. jún. 28. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Én babám 4 hónapos, ma pont ugyanezt csinálta. Az orrát is beverte, sírt nagyon. Pedig alapból gyönyörűen tartja magát. Szerintem csak fáradtabb.
2020. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most a buksija nőtt inkább, a testének jobban meg kell erősödnie ahhoz, hogy megtartsa.
2020. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A meleg miatt lehet, nálunk is ez van.
2020. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszöntöm a válaszokat.

Alvás után se múlt el a dolog, úgyhogy nem sima fáradság.


Nem is tikkelés lesz mert az ismétlődő lenne. (orvos ismerős, gyors telefonos konzultáció alapján)

Eddig az a sanszos, hogy pár napos anomália lesz, de óvatosak vagyunk, nagyon fugyeljuk.


Itt amúgy meleg sincs, bő 20fok volt csak ma. (Németország)



A fejét lemérem, de amúgy már két hetesen emelgette és mindig is erős volt a nyaka+háta.

2020. jún. 28. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén 7 hónapos a kislányom, ő is csinálja, de azt vettem észre, hogy "buliból" csinálja. Nagyokat vigyorog magán, hogy ő most bólogat.
2020. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fiam hirtelen kezdte. És nem szórakozásból szerintem, mert nem nevet és elég random módon csinálja. (szerencsére még nem verte be a fejét)

Tegnap este voltunk ismét sétálni eg yórát babakocsival, amiben hasal, akkor nem ejtette le. Hazaértünk 10perc alatt kétszer és ma is. (nem romlik a helyzet, de nem is szűnik)


Ami még eszembe jutott: szombaton, tehát előtte lévő nap voltunk szalonnát sütni, amiért is kapott naptejet és füstöt is.(először életében) De erre azt mondták nekem, hogy nem ilyen tünetet és nem 1nappal később okozna.


Tehát még mindig megfigyelés alatt áll és ha nem múlik megyünk majd dokihoz, de addig is jól jön bárkitől hasonló tapasztalat.

2020. jún. 29. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlaggódod, nyugi :) az is lehet, hogy felfedezte, hogy tud ilyet is.
2020. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt egy hét. Kb három napig nézett ki nagyon ijesztőnek a dolog, de azóta sokkal kevesebbet ejti, és akkor is már egyfajta akaratot vélünk felfedezni mögötte. Ha fáradt akkor jobban előjön.

A fejének körmérete 1cm-t nőtt több mint egy hónap alatt.


Tehát lecsendesedni látszik ez, nem lesz gond vele.

2020. júl. 5. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy visszajöttél megírni :)
2020. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!