Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az ami nagyon szükséges...

Mi az ami nagyon szükséges szülés után a babának?

Figyelt kérdés

A kérdésem az pontosan, hogy a baba születése utáni kb 2-3 hónapban mik a legszükségesebb dolgok?


Van már baba kocsi, hordozó, kiságy, pelenkázó.


Mik kellenek még a cumisüvegen, tisztálkodó szereken (kád, törcsik, babatusfürdő, krémek) , és a pelenkákon, ruhákon kívül?


Első baba és télen fog megszületni.


Köszi a segítséget! :)



2020. jún. 30. 08:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én még esetleg a mellszívót mondanám, nekünk volt itthon amikor hazajöttünk és jól jött mert nem volt sok tejem azzal gyarapítottam, mert a babámat nem nagyon tudtam gyakran mellre tenni elrangatta a fejét ha alig jött belőle.
2020. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hálózsák jól jöhet?
2020. júl. 3. 08:17
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Én ha vissza mehetnék tuti vennék egyet. Utáltam éjszaka kómásan a rugit patentolgatni.
2020. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha már hálózsák, nekünk az első időszakban otthonra rugdalózó helyett az angol pólya volt nagyon jó.
2020. júl. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Malacka1212 ***** válasza:

Szia! Én beszereztem légzésfigyelőt. Igaz az én babám még a pocakomban van, de a fodrászom kislánya egészséges volt, nem volt koraszülött sem és 6.napon bölcsőhalálban meghalt. Úgyhogy én inkább beszereztem

Egy 30 hetes kismama

2020. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!