Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van első gyerkőce (...

Akinek van első gyerkőce ( vagy akár nincs csak régebb óta van elképzelése a babájának névadásra) mennyit változott a lehetséges nevek listája a második babánál?

Figyelt kérdés

Változott egyáltalán ha igen akkor sokat?

Vagy voltak egyező nevek a két babánál esetleg teljesen más nevek tetszettek a másik terhességnél?



2020. júl. 2. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Semennyit. Nekem a gyerekem Koppány. Mind a négy.
2020. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Mi évekig Olíviáról beszéltünk, amikor már pocaklakó lett Fridának neveztem, 4Ds ultrahang után Frederika lett. 😊
2020. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Humor heroldok és idióták kíméljenek!
2020. júl. 2. 22:46
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, igen abban reménykedem hogy a 4Ds ultrahangon csak látom , hogy illik-e hozzá a név. Gratulálok a leányzóhoz :)
2020. júl. 2. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szinte teljesen más lett.

Első lany lett a második fiú. Ami az első terhességem alatt fiúnevek listásak voltak, azoknak a töredéke került fel a második terhességemnél.

Végül olyan neve lett, ami az első listán nem szerepelt. 2,5 év van a gyerekek között.

2020. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok a gyerkőcökhöz :)
2020. júl. 2. 22:52
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknek gyorsan találtunk nevet, de félidősen egy ultrahang után megváltoztattam, mert nem illett hozzá. Beugrott viszont egy teljesen új név, ami igen. Második gyereknél az első alkalommal listás fiú és lány nevek egyike se merült fel újra, hanem megint egy teljesen új nevet választottunk.
2020. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb középsulis korom óta megvolt a név ha lányom lesz, akkor Veronika lesz. Férjemnek is tetszett. De amikor megfogant tudtam , hogy lány és egészmás keresztnév jött a fejembe, hogy ki is lakik odabenn, de nem tudom “honnan jött a megérzés”. Huga viszont Veronika lesz.
2020. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a választ és gratu a gyerkőcökhöz :)

Igen ez érdekes hogy a pocak lakó mennyire be tudja folyásolni a nevecskéjét még pocakon belül :D

2020. júl. 3. 01:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagylánynak 10 éve megvolt a neve, a kicsiknek kb a 12. hétre lett egyértelmű. Onnantól nem változtattunk. 😊
2020. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!