Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az anyukák, akik kisbabáv...

Azok az anyukák, akik kisbabával vannak otthon, miért panadzkodnak folyton, hogy semmire sincs idejük?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin is ezt olvasom mindig, ezért nem mosnak hajat, nincs otthon rend, volt aki azt is kiírta ide, hogy átöltözni se tud, lebukott pólóban megy a boltba🤷‍♀️

Nem provokatív kérdésnek szánom, tényleg érdekel, mióta itthon vagyok a babámmal, nagyobb rend van, mint amikor dolgoztam és folyton későn értem haza fáradtan, edzeni is szoktam és pihenni is.


Ha minden nap takarít vki, akkor max 2 óra egy egész lakás mindennel együtt. Ennyit azért alszik egy baba még. Megszakításokkal sokszor, de mindig sikerül a házimunka, van mosógép, mosogatógép, porszívó stb.


És van ám apuka is, ő is babázik sokat, addig belefér simán egy fürdő vagy egy futás kint.


Aki még pólót se tud cserélni és fürdeni sincs ideje, ott mi van a háttérben? Nincs apuka?



2020. júl. 3. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor nálunk sokszor ébredt, akkor férjem is ugyanúgy felkelt, mert oké hogy dolgozik másnap, de én is kell hogy aludjak, ha már ott tart vki, hogy zombi és félő, hogy kiesik a kezéből a baba, a férj miért nem segít jobban?


Volt, amikor emiatt lett tragédia, hogy elbóbiskolt az anyuka, mert nem aludt napok óta, és a gyerek kiesett az ablakon."


De akkor ezek szerint az nem gond ha apuka nem alszik èjjel ès kialvatlanul megy dolgozni màsnap. Abból nem lehet baleset ha olyan a munkàja? Nem mindenki biztonsàgi ôr vagy irodista 8-16 ig. Ràadàsul te îrod is, hogy alszol a babàval napközben, apuka is tud?

Ezek szerint neked nem lenne gond ha az orvos aki èpp mûteni kèszûl betolnà neked, hogy kicsit fàradt, kialvatlan mert èjszakàzott a babàval most nincs èppen a topon. ??

2020. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert szeretnek màrtírkodni. Az ő döntésük volt a gyerekvàllalàs, akkor meg felesleges a hiszti...maguknak csinálták a problémàjukat.
2020. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
63%

Kívánok neked egy jó kis hasfájós babát, kíváncsi lennék milyen szuperanya lennél akkor.


Ui.:kamu szagú nagyon...

Mi az hogy délután a barátokkal el mész sétálni? És a baba? Magára hagyod? Nem hiànyzik? Nem érdekel mi van vele?

Én tuti nem tudnék nyugodt szívvek haverozgatni... addig amíg ilyen kicsi, biztos nem!

2020. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
74%
Egy babanak miétt fontos a csilli villi lakás? Azt se tudja hol van😂😂😂
2020. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
83%

53!

Szerintem ugy èrtette, hogy a dèlutàni sèta folyamàn talalkozik a baràtokkal. Magyaràn a babàval sètàl babakocsival...

2020. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
25%
Aki anyakènt igénytelen, az előtte is az volt
2020. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elkerülte a figyelmemet, de mennyi idős is a gyereked?


Egyébként én azt nem értem, hogy nőként, anyaként hogy nem szorult beléd több empátia és honnan veszed a bátorságot, hogy mások életét kritizáld, anélkül, hogy egy percet is jártál volna a cipőjükben?

2020. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
A délutáni babakocsis séta során találkozom barátokkal, direkt így szervezem a babám nyugodtan alszik a babakocsiban, sétálunk beszélgetünk, 2in1.
2020. júl. 4. 09:03
 59/71 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy alszik benne,az enyém a mózesreszbe kb 2* aludt a többi próbálkozásnál üvöltött mint a sakál.A sportrészben hál'istennek már nem.😂
2020. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, örülj neki, hogy nyugis babád van. Nekem is az volt, a párom is segített sokat, nekem mindkét fiamnál az első idők álomszerűek voltak. Mégse értetlenkedtem soha másokra, magamban elrebegtem egy hálát, hogy szerencsés vagyok. Se borzasztó hasfájás, fogzás is pár nap. Nem értem miért kell másokon köszörülni a nyelved. Lehet másnak a férje nem tud este kelni, mert fárasztó a munkája és estleg anyuka nem akarná tarhálni ezzel. Miközben például te is, simán alszol délután a gyerekkel, fél kézzel megcsinálsz mindent, filmezel, zenét hallgatsz, ráérős barátaiddal csavarogsz délután, aztán lepasszolod a babát, ha hazajön a párod és elvárod, hogy még keljen is éjszaka hozzá, mert te fáradt vagy. Na, akkor el tudod képzelni az az anyuka milyen fáradt, akinek extrém hasfájós a babája, nem lehet lerakni, a párja esetleg rengeteget dolgozik, nem tud úgy beszállni, nincsenek ráérős barátai, mert esetleg azok is dolgoznak, az az anyuka, hozzád képest extra fáradt és befásult lehet?
2020. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!