Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korulmeteltetnetek a babatokat...

Korulmeteltetnetek a babatokat, hogy ne legyenek kesobb egeszsegugyi gondjai? Itt ahol elunk elso statusz vizsgalaton megcsinaljak, olyan mintha vedooltast kapna a baba.

Figyelt kérdés
Ferjem szerint jobb most tulesnie rajta, nem lenne kesobb gondja ezzel. Neki 11 evesen vegeztek el, hatalmas trauma es fajdalom volt.
2020. júl. 3. 13:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Miért, Te kivágatnád a csiklódat?
2020. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
57%
Az én páromnál is elvégezték ezt még gyerekkorában, és annyira azért nem tragikus a helyzet, mint ahogyan azt itt írják ;)
2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nem véletlenül van ott . Ha egészségügyileg indokolt,akkor persze nincs mese . Egyébként egyszerű önkényes csonkítás .Férfiak milliói élnek boldogan a világon fitymával,és nincsen semmilyen gondjuk.
2020. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Derwer ***** válasza:
92%

Engem felnőtt korban metéltek.

Igen, csökken az érzékenység. De hagy nem élvezemném a szexet meg ilyesmi... :D igazából még így sokszor nem bírom elég ideig.

Amúgy az utána lévő két hét nem kellemes, de azért inkább félelmetes mint fájdalmas.



Egy szomszéd gyereket 10 éves korában metéltek, nemrég. Teljesen rendben volt, nincs trauma.


Tehát egyáltalán nem katasztrófa, nem kell túl parázni.

Ettől még igaz hogy csak úgy nem csináltatom meg a fiamnak, mindaddig amíg orvosilag nem indokolt, mert minek, alapból nem véletlen van ott.

De ha úgy alakulna hogy kell, nem félnék és őt is megnyugtatnám.

2020. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%
Soha!!
2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

A fiam szűkületes. Októberben lesz 3 éves. Sajnos azt mondják örökletes a dolog.

Ha gond is van vele nem kell ám rögtön kés alá fektetni. Előbb meg kell próbálni krémekkel segíteni a dolgon.

Csak a legeslegvégső esetben leszek hajlandó megműtetni.

2020. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
58%

Biztos hogy nem engedném!!!!

Ha a férjem akarná sem engedném! Csak és kizárólag abbol az indokból mennék bele, ha az életét, egészségét veszélyeztetné...

Nem tudom miért szokás ez, de én elítélem.

2020. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%

Soha az eletben nem tennek ilyet a gyerekemmel. Nem ertem h amerikaban ez miert “divat”

Egyebkent pont h az a higienikus h ott van az a bor... hiszen az vedi

2020. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy döntöttetek?
2021. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen 2 hetesen vegeztek el
2021. febr. 7. 01:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!