Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lehetne választani, milyen...

Ha lehetne választani, milyen nemű babát szeretnél?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. júl. 4. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Fiút.
Lány
Mindkettőt.
Egyiket sem.
96 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretnék fiúkat és lányokat is.
2020. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha lehetne választani akkor mindig 1 fiú + 1 lányra vágytam, ebben a sorrendben. Már az első gyerek megdöntötte, a második már tényleg csak egészséges legyen. 😂
2020. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Azt szokták mondani, hogy a fiú a gyerek.
2020. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon fiúra vágytunk, de elsőre lány sikerült. Másodikra összejött a kukis, de nem kivételezünk vele. Egyformán szeretjük őket. Harmadik gyerek ismét lány. Ha lehetne még egy, akkor már teljesen mindegy lenne a neme.
2020. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Két fiam van, úgyhogy naaagyon kíváncsi lennék egy lányra. Ugyanakkor a fiú már bevált és minden adott hozzá, praktikusabb, olcsóbb lenne, és a három királyfi körítés is tetszik, pusztán mert én maradnék a Nő a családban (akinek kizárólagos joga van az összes rózsaszín pohárhoz és fogkeféhez vagy hajgumihoz). Szóval nagyon értelmes indokok, így jobb is, hogy nem én döntöm el :D
2020. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Elsőre lányra vágytam, de fiú lett. Imádom, és nem is tudom, fiút vagy lányt szeretnék-e jobban másodiknak. Mindkettőnek örülnék. Néha arra gondolok, de jó lenne egy kislány is, máskor 2 fiú anyukájának képzelem el magam.

Én örülök most, hogy nem lehet választani, és a véletlenen múlik

2020. júl. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Csakis fiút akartam, mert szerintem a lányokkal sokkal több a baj.

Van mindkettő, igazam is lett :S

2020. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Lányt szerettem volna mindigis, és amilyen fiú kisgyerekeket látok mostanában, ez csak erősödött bennem. Szerencsére lány lesz a babánk, persze a fiút is szeretnénk, de nagyon igyekeznék nem olyan hisztis, beszari h*lyegyereknek nevelni, mint amilyen a legtöbb.
2020. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Lányra szavaztam, mert valahogy lányos anyának tudom magam elképzelni. Meg úgy érzem, jobban boldogulnék lánnyal, mert én is nőből vagyok :) Ez ilyen belső érzés. De fiúnak is örülnék természetesen. Az anya-fiú kapcsolatnak is megvan a maga varázsa.
2020. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

"nagyon igyekeznék nem olyan hisztis, beszari h*lyegyereknek nevelni, mint amilyen a legtöbb."


Mintha lányból nem lenne sok hülyegyerek. Én sokkal több kényes, akaratos hisztigépet láttam lányban, mint fiúban. Ennek szerintem az az oka, hogy el vannak kapatva, mert cukibban fel lehet öltöztetni őket és ártatlanul tudnak nézni. Hasonló a helyzet, mint amikor yorkit vagy csivavát vesznek a gazdik.

2020. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!