Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha autóban utazva, menetközben...

Ha autóban utazva, menetközben bekakil a baba, félre szoktatok állni pelenkát cserélni, vagy csak a legközelebbi úticélhoz érkezve cseréltek?

Figyelt kérdés
Ilyenkor egyébként honnan lehet észrevenni, hogy kakilt a baba? Félre szoktatok állni az út szélére cserélni, vagy hogyan oldjátok meg? A használt pelenkát otthagyjátok vagy viszitek tovább?

2020. júl. 6. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Én megérzem az orrommal általában. Pokoli szaga tud lenni :D

Ha meg nem érzem meg, akkor úgyis ficereg és nyűgös.

Mindig van egy nejlonzacskó a táskában, abba alaposan bekötöm, nem lehet érezni. Miért hagynám ott? Nem szemetelek, nem vagyok proli. A célnál kidobom a kukába.

2020. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván helyzetfüggő. Ha néhány perc múlva megérkezünk, nem állok meg. Ha nem, igen.

Van orrom.

Természetesen viszem magammal. Vagy te mire gomdoltál? Igen, elég sokan proli mód kihajítják akár az ablakon is.

2020. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Változó. Ha 10 perc múlva odaérünk, nem állunk meg. Ha még sok van hátra, nem hagyom kakiban ülni, ha van lehetőség félreállni. Ha olyan helyen állunk meg, ahol van szemetes, kidobom. Ha nincs, akkor zacsiba kötöm és viszem magammal. Hordok magammal direkt emiatt légmentes, simítózáras zacskót, amiből nem jön ki a szag addig se. De eddig csak 1x volt rá szükség.
2020. júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, milyen messze van az úti cél. Ha eléggé, akkor megállunk vhol és tisztába teszem. A szagról biztos észrevehető a dolog. Természetesen beleteszem egy zárható zacskóba a használt pelenkát és a legközelebbi helyen, ahol van kuka, kidobom. Ha olyan helyen állunk meg, ahol van kuka, akkor oda dobom.
2020. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem most is van egy kakás pelenka a kocsiban, mert parkolóban állva etettem meg az egy hónapos kislányomat aki teli is rakta a pelenkát. Hazaérve meg megfeledkeztem a pelusról, de majd most mindjárt lemegyek érte.
2020. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Példát vettem Orbán lányáról. Kicserélem a szaros pelenkát és kidobom az ablakon.
2020. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!