Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta kakaót kap 1 év...

Milyen fajta kakaót kap 1 év feletti gyerkőcöd?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Extrém ritkán iszik kakaót. De akkor Nesquick-et ivott. De mondom, évente kb. 1-2x.
2020. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Karobporból készítem neki. Az íze szinte ugyanaz mint a kakaóé, de nem élénkit és nem cukros
2020. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Holland kakaópor + kókusz virág cukor. Minimális kakaó elég, hogy megszínezze a tejet és cukiból se sok kell.
2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Cukormentes Nesquiket.
2020. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Amit adtak az oviban és az iskolában. Itthon nem iszik kakaót.
2020. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben csak az előre gyártott Mizot voltak hajlandók inni, amit én csináltam, nem tetszett, aztán valami Félegyházira váltottunk, mert az inkább volt tejből. Aztán kinőtték a kakaómániát, sőt már tejet sem nagyon isznak. Kb. két-háromhetente van és ami épp akad kakaópor (Holland meg valami tescós...) itthon, de palacsintába több kakaó fogy :)
2020. júl. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Brumi instant kakaóitalport vitaminokkal és kalciummal.
2020. júl. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2020. júl. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!