Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak ha...

Mi baja lehet a babámnak ha cigiztem? Ugye semmi baja nem lesz?

Figyelt kérdés
Én nem akartam de már nem tudtam mit csinálni nagyon ideges voltam. 1 szálat szívtam csak el. Azóta többet mozog úgy érzem.

2020. júl. 9. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy szàltól nem lesz baja, csak ne szokj rà vissza.
2020. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Kevesebb oxigén jut olyankor neki. Mivel a te szervezeted sem veszi fel a megfelelő levegőt mivel a füst megy be. Nem mondom, hogy egy cigitől baja lesz, de ilyenkor rosszul érzi magát. Uh felvételeket készítettek egy dohányzó nőről, közben pedig a magzat irtóra elkezdett rugdosni, mint aki fuldoklik. Szóval biztos nem volt boldog szegény babád.
2020. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
63%

Nem vagyok szakértő, de a cigi, alkohol,... terhesen és gyerkőc mellett abszolúte tabu. Ezt bizti te is tudod, hiszen akkor nem írtál volna ezzel kapcsolatban. Sok minden kárt okozhat a magzatodnak, de remélem, hogy ez az egy szál nem fog:) Mostmár ne rágódj ezen, de több szállal nem érdemes kockáztatni.

A több mocorgás szerintem lehet azért is, mert érzi az érzelmi állapotodat.

2020. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Azért mozgott többet utána mert nem érezte jól magát nem kapott elegendő oxigént, kb fulladozott. Olyankor te is kapálózol rángatózol.
2020. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne cigizz többet, emiatt az egy szál miatt most már ne bántsd magad, de soha többet ne gyújts rá.
2020. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

31 éves vagyok, gyerekkoromban a nagymamám utcájában lakott egy kb. velem egyidős kisfiú. Azt mondták, fél vesével született, mert az anyja se az alkoholt, se a cigit nem tette le terhesség alatt.

30 éve még nem tartott ott az orvostudomány, hogy ezt 100%-osan ki lehessen jelenteni, de azért jobb óvatosnak lenni.

Én egy terhesség alatt kb. fél liter bort iszom meg és egyáltalán nem dohányzom.

2020. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!