Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 éves kislánnyal, hova...

Egy 1 éves kislánnyal, hova (milyen jellegű helyre) lehet menni, ami inkább randi típusú lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ma ismertük meg egymást telefonon (1 hónapja) van 1 kisbabája, és nagyon szeretnénk találkozni (de jönne a kisbabais! 😊

Milyen helyre lehet menni? Melyik hely lenne a legalkalmasabb egy igazán jó élményű randinak?

Nagy a szerelem, és rajongás a másik iránt, valami nagyon jó, és szép hely érdekelne! 😀🙂



2020. júl. 14. 10:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

1 évessel? Játszótérre piknikezni, de ne éhesen menj, hátha nem tudjátok befejezni a kajálást... :D

Esetleg állatkert. :)

2020. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
Parkba egy padra, vihetsz kaját és a gyereknek egy labdát amit tudtok neki gurítani. Ha elfajul a tervezés, akkor mehet a pikniktakaró és kosár is. Ne vidd intézménybe, első dolga lesz üvölteni, sírni, tér és levegő kell, és kevesebb ember körülöttetek, hogy ne kelljen nagyon figyelni mindenre, mindenkire.
2020. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
67%
A napszak is számít. A legjobb ha akkor mentek, amikor a baba alszik, illetve essen a randi idejére az alvási ideje is. Hogy tudjatok egymással is fogalkozni. Egy totyogó 1 éves sok odafigyelést igényel, mihez nyúl, vagy éppen éhes, vagy mászkálni akar, esetleg kézben lenni. Olyan helyre menjetek, ahol lehet pelenkázni is. Annyiból szerencséd van, hogy az 1 éves sima falevelek között ugyanúgy elvan, mint egy állatkertben, tehát nem kell valami élményparkba mennetek, a természet is bőven elég, de ha nyugis baba, akkor elvan a játékaival is.
2020. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt az anyukája tudja a legjobban, hogy hol tudtok majd azért beszélgetni is kicsit. Szóval inkább ő találja ki.
2020. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

1 évessel az minden lesz, csak nem randi nektek. Nem tudtok maximálisan egymásra figyelni, beszélgetni, ismerkedni, mert ő folyton azt lesi majd, mit csinál a gyerek. Pont abban a korban van a kislány, hogy mindig rajta kell tartani a szemét, mert veszélyérzet nulla, minden felvesz a földről, és meg is eszi sokszor.

Én azt javaslom, hogy oldja meg a gyermek felügyeletét, és te majd egy másik alkalommal ismerkedj össze a gyerekkel.

2020. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

"Én azt javaslom, hogy oldja meg a gyermek felügyeletét, és te majd egy másik alkalommal ismerkedj össze a gyerekkel."


Ez egy nagyon jó ötlet. Már csak azért is, mert szerintem gáz a gyereket csak úgy megismertetni egy pasival, akivel nem is tudja a nő, hogy mi lesz, lesz-e valami hosszú távon.

2020. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem vinném a gyereket első randira.
2020. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
A gyerek nem randira való. Majd akkor össze lehet ismerkedni vele, ha már látszik, hogy komoly lesz a kapcsolat.
2020. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Ma 1 hónapja?
2020. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 1 évesem van, inkább oldja meg a felügyeletét, néha egy 20 perces bevásárlás is kín vele, minden lesz csak nem randi.

Én jártam már úgy, hogy egy idegentől úgy megijedt, hogy órákig sírt, akárhányszor ránézett az a valaki.. ez is benne van a pakliban.

Ezt gondoljátok újra, egy 1 éves pont nem olyan, akivel nyugton el lehet bárhova is menni.

2020. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!