Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van osszefugges a magzat...

Van osszefugges a magzat aktivitasa es a megszuletett baba termeszete kozott?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyiban, hogy nekem, amikor éjjel aktiv volt,későbbmindkét gyerek akkor kelt
2020. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Reméljük, hogy nincs. Nekem egész nap mocorog. Főleg éjjel.

Nem sokat alszom, ahogy kimegyek a mosdóba persze éjjel 2x is.. egyből beindul. Olyan intenzíveket rúg, hogy nem egyszerű elhelyezkezdni és vissza aludni.

2020. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e. De nálunk pocakban is nagyon aktív volt. Mai napig örökmozgó, mindent hamar kezdett el csinálni, egész nap meg sem áll.
2020. júl. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg nincs. Ettől függetlenül nekem az első nagyon sokat mozgott pocakban, azóta is örökmozgó, a második pedig a pocakban és kint is lustibb volt. De szerintem ez tényleg véletlen.
2020. júl. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van. Nekem a fiam már a picakban örökmozgó volt. Minden hajnalban 4kor ő keltett az utolsó hónapban. Születése után is sokáug 4kor kelt enni. Ha az apja otthon volt, nagyon nyugodt volt a pocakomban. Ahogy egyedül voltam, akkor elszabadult sokszor a pokol. Mikor kisebb volt, már azóta az van, mikor 2en (mostmár 3an) vagyunj itthon, egy kisördög. De ahogy hazaér az apja egyből jógyerek :)


A hugi a hadamban is nyugis volt, sosem csinált olyan extrém mutatvanyokat mint a bátyja. Most 1 éves, azóta is ilyen. Sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb mint a fiam.

2020. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amelyik gyerekem a pocakban mocorgósabb volt, az nyugodtabb kint, aki bent lustizott, ő meg egy energiabomba. 😄
2020. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok,hogy nincs. A fiam a pocakban elég nyugodt volt. Most nagyon mozgékony gyerek. Rohanva megy mindenhova és folyamatosan mozog.
2020. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!