Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a hozzáállása terhesség alatt, hogy hány gyereket szeretne?

Figyelt kérdés

Eddig úgy voltunk vele a férjemmel, hogy egy gyerek lesz, de kezdem meggondolni magam, és azt veszem észre, hogy a férjem is úgy említ dolgokat sokszor, hogy a "gyerekek", nem csak egy gyerekről beszél, meg ő is mondja, hogy majd még meglátjuk, mi lesz. Eddig a terhességet is szeretem, pedig nem úsztam meg a hányást sem. Tudom, a szülés és az az utáni időszak még meghatározó lesz ebben a kérdésben.

Van, aki ugyanígy volt, hogy 1 gyerek elég, de végül lett még?


2020. júl. 20. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Mi 2-t akartunk


1 után úgy döntöttünk 3-at


Szóval igen

2020. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg 2 van és már a kicsi sem kicsi sajnos, nekem meg iszonyat hiányzik a babakporszak, amikor még olyan pici és össze lehet bújni vele. Nem tudom, mikor fogom ezt elengedni, mert most megint ott tartunk, hogy kell még egy gyerek, csak kérdés, hogy így vajon hánynál mondjuk azt, hogy oké ennyi elég?!
2020. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
2 van, most döntöttünk úgy, hogy kell még egy. 3-nál anyagi okokból megállunk.
2020. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi egyet akartunk, hogy neki mindent megadjunk. Lány lett. 4 éves korában megbeszéltük a férjemmel, hogy megpróbálkozunk mégeggyel, hátha kisfiú lesz. Az lett. Több gyereket nem tervezünk.
2020. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
4-et szerettünk volna. A férjem még mindig hajlik a minimum 3 felé, én az első után azt mondtam maximum még egy. 2 van, nem valószínű, hogy lesz több, mert én nem akarok többet. A férjem már pedzegeti a harmadikat, de elfogadja ha én nem akarok többet.
2020. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nehezen jött az első, és úgy voltam vele, hogy örülünk ennek az egynek is. Aztán mégis ráálltunk a kistesó projektre, mert nem volt negatív élmény sem a terhesség, sem a szülés. Meg hát szerettünk volna, ha nem egyke marad. Gondoltuk, bárhogy történik, elfogadjuk.
2020. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi kettőt akartunk, de a terhesség, szülés és az első pár hét miatt úgy döntöttünk, hogy elég 1. Szóval mi pont fordítva.
2020. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Harmat terveztem fiatalon, masodik utan elvaltunk. (Mindketto kislany)


Evekkel kesobb talalkoztam a most mar ferjemmel, aki mindig ket kozos kisfiurol almodozott, gyermekunk viszont ugy tunik hogy lany lesz:)


Nem lesz negyedik, azert sem mert eddig ez a legnehezebb terhessegem es azert sem hogy hatha fiu.Egy ilyen terhesseget ugy, hogy kozben mar harom masikat is nevelni kell nem birnek.

2020. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!