Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket mivel bosszant fel a...

Titeket mivel bosszant fel a babátok?

Figyelt kérdés

1 éves korig írjatok!


Köszönöm!



2020. júl. 20. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Semmivel nem tudott. A 4 éves tesója viszont egy perc alatt. Amikor ó volt kicsi, ő se tudott felhúzni. Nem alvás, fogfájás, hasfájás... lófütty
2020. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem direkt csinálja, de azzal, ha nem alszik már nagyon sok idő után sem. De nem szoktam rajta levezetni ezt.
2020. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Amikor pelenkázni szoktam, azonnal hasra fordul, nem tudom megtisztítani rendesen, és minden más csupa sz.ar lesz. Akkor azért mondogatom neki, hogy fiam, fiam.. de amúgy semmi mással, és tudom, hogy ezt se direkt csinálja. Pelenkázás után felügyelet mellett hagytam is, hagy fedezze fel hasra fekve a pelenkázót, hogy örüljön :D
2020. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
2 perc alatt olyan hisztit csap hogy tekereg kifordul a babakocsiból, bébihordozóból mind ezt az miatt mert 0-24ben kézben szeretne lenni. Amikor főznék ez eléggé bosszantó tud lenni. (5hónapos) 👶👧😈
2020. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Sírt éjjel-nappal, nem aludtam, 3 óránál többet egy huzamban évekig. Hát egy idő után igencsak ideges lettem, amikor rázendített már megint, kb. 5 hónap nemalvás után kezdődött az érzés és nagyon nehéz volt elnyomni.
2020. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hasfájás majd fogzás a nagynál. Nagyon bosszantott, hogy nem használt semmi, ő meg mindenhogy és sokat sírt éles hangon.

A masodiknal a fogzás. A mai napig.... 1,5 éves.

2020. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém állandóan ordított, hosszabb távon igenis marha frusztráló. Meg amikor nagy nehezen álomba kínlódtam, erre rövid időn belül felkelt ordítva. Eleve mindig ordítva ébredt, bőven 1 éves kora fölött is. Ettől a mindig mindenért, még a semmiért is feszt csak ordííííít üzemmódtól én nagyon pipa lettem.
2020. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
A felbosszantas kategoria olyan 2.5-3 evesen kezdodik. A baba az nem szandekosan csinalja. Ellenben egy dacolo 3 eves, na az mar nem piskota.
2020. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Amikor végig kínlódja az egész napot és nem jó semmi... persze nem direkt csinálja, de olyankor világgá mennék.
2020. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mikor a hordozóban cipelem a hátamon, húzza a hajam. vagyis tépi. Kitépi ....
2020. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!