Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt ennyire a babánk...

Miért üvölt ennyire a babánk esténként?

Figyelt kérdés
Minden este ezt csinálja, kb 6 órakor kezdi és képtelen befejezni, 3-4 óra hosszáig is bírja, mintha fel volna húzva. Feszült, dobálja magát. Végül szerintem annyira lemerül szegény baba, hogy emiatt alszik el. Éjszakzását egyenlőre nagyon jól csinálja, van, hogy 10 órakor lefekszik aludni és reggel 6-7 órakor kel. Van valakinek ötlete hol lehet a baj esetleg másutt is volt ilyen és rájöttetek miért csinálta midnet?
2020. júl. 20. 22:01
 1/10 Derjaderja ***** válasza:
Mennyi idős?
2020. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12 hetes
2020. júl. 20. 22:11
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
Nem éhes? Ilyenkor van növekedési ugrás.
2020. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a cici látványától mégjobban sír.. Nem hinném, hogy ez a baj...
2020. júl. 20. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt kb. a 3. héten kezdődött és 3 hónapos koráig tartott. Őt a szelek bántották. Minden esténk azzal telt férjemmel, hogy egymásnak adogattuk dajkálásra... Infacol Espumisannal némileg segített, illetve én is megvontam magamtól a tejterméket.
2020. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És Nálad is annyira sírt, hogy már a hangja is elment? Most már annyira sírt, hogy már sajog a szívem. Van, hogy 5 percre csend lesz, aztán ismét felsír és nagyon keservesen.
2020. júl. 20. 22:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mára 3 szor volt olyan széklete, hogy totál tele volt a pelus. De majnem hasmenés jellegű volt.
2020. júl. 20. 22:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Annyira sírt, hogy fátyolos lett a hangja. Volt, hogy másnapra berekedt. Nagyon rossz volt ez az időszak, nagyon átérzem a szomorúságod. Lehet, hogy már csak egy hét és túl lesztek rajta, nagyon szurkolok!
2020. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem ez is fura volt, hogy nincs szorulása, csak megsirat minden pukit/kakit.
2020. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,a hasfájós időszakában nála is ez volt. 4 hónapot amikor betöltötte akkor múlt el. Esténként felváltva vettük fel, hordozóban magamra kötöttem, pólyáltam fekve szoptatáshoz fürdetés után és mobilról fehér zajt is lejátszottunk :) . Próbáljátok ki mi válik be babátoknál! Tényleg olyan volt ez az időszak mintha 4. trimeszter lenne, magzati állapotra emlékeztető dolgok nyugtatták csak meg,cseppek nálunk nem segítettek,talán picit a Biogaia.

Legfontosabb hogy aki felveszi a picit éppen, legyen türelmes! Amint ideges lenne át kell adni másik szülő kezébe vagy ha van segítség akkor nagyszülő ha átjön! Illetve vacsorát készítettünk egymásnak a férjemmel mindig abban a kb két hónapban. Ha ki kellett mozdulni hordozóban vittük. Kitartást tényleg el fog múlni,kinövi!

2020. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!