Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan zajlik a harmadik...

Hogyan zajlik a harmadik étkezés kiváltása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 8 hónapos babámnál 2 étkezés van eddig kiváltva. Reggelire 200 ml tápszer, tízóraira valamilyen főzelék zöldséggel, hússal, ebéd 200 ml tápszer, uzsonna valamilyen gyümölcspép savanyított tejtermékkel, vagy gabonafélével keverve, vacsira 230 ml tápszer.

Ebédet szeretném kiváltani. Miket egyen így tízóraira és uzsonnára? Hamarosan a védőnővel is konzultálni fogok, de gondoltam megkérdezlek titeket is.

Köszi a válaszokat! :)



2020. júl. 21. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Én azt adtam neki enni amiket mi ettünk (ésszerű keretek között)

De persze te csináld ahogy akarod, én mondjuk a védőnőt jó párszor elhajtottam a ..csába, mert nem érdekeltek a baromságai.

8-9 évvel ezelőtt se "ajánlottak" sokmindent, most meg jobb ha fénnyel táplálod a gyereket.

2020. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A védőnőm nem a szokványos hülyeségekbe belekötő idióta, szerencsére normális :)
2020. júl. 21. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Akkor neked szerencséd van.

Az enyém anno kitalálta, hogy a picik látják a szellemvilágot, azért néznek a fejünk fölé 😂

Én tudom, hogy úgy csináltam anno, evett x kaját, elején nem sokat, aztán ha kért még, ivott tejpépet, majd fokozatosan elmaradt a tejpép.

2020. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:DD
2020. júl. 21. 15:02
 5/6 khniki ***** válasza:
100%
Nálunk a tízórai és az uzsi is gyümölcs. A husis, tésztás, egyebes főzelékek ebédre mennek.
2020. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat sztem ebedre adj neki fozeleket

Tizorai az nalunk mindig gyumolcs esetleg kekszet szoktam hozza tenni vagy 7gabonast, esetleg rizspelyhet

Uzsonna meg joghurt, vagy keszitek neki turokremet

2020. júl. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!