Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a "tartalék név" amit...

Mi volt a "tartalék név" amit végülis nem kapott a gyerek? Akár mert másra esett a választás vagy mert nem olyan nemű?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 17:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Karina, Kamilla, Kornél, Teodóra..
2020. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Elza lett volna fiam és Ervin a lányom.
2020. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én Bálint lettem volna. A testvérem fiú, ő Nóra lett volna
2020. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha fiú lett volna, akkor a Zoltán nevet kapta volna.
2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez a lepontozgatás annyira szánalmas. Egy kérdésre válaszoltunk, az senkit nem érdekel, ha az adott név másnak nem tetszik.
2020. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
81%

Egy lánynevünk van(Dalma).

3 kisfiunk lett, így egyszer sem tudtuk használni, de ez volt a lánynevünk már azelőtt, hogy terhes lettem. Az első kisfiunknál a Kornél és Kende volt az esélyes, mikor megszületett, ránéztünk és olyan volt mint egy Kende. A második kisfiunk Hunor lett(nála valahogy egyértelmű volt). A harmadiknál Zente, Zolta, Samu volt a 3 toplistás. A Zentét végül kilőttük, a Kende-Zente hangzása miatt. Samu lett, jobban ment a vezetéknévhez. Négyeske van most úton, még nem tudjuk a nemét, nagyon reménykedek egy Dalma babában:), ha fiú lesz még nem tudjuk, nem beszéltünk még nevekről, de nekem nagyon tetszik a Mátyás(Matyi,Matykó) és az Ottó.

2020. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
Kedvenc nevem az Abigél. Sajnos a vezetéknévvel nem jó párosítás, úgyhogy ha lesz is lányom nem ezt a nevet fogja kapni. :(
2020. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

Nagylányunk Lilien - Noel lett volna ha fiú

Középső lányunk Lorina - Mirkó lett volna

Harmadik decemberre érkezik, még nem tudjuk a nemét. Nekem lány névben a Lióra tetszik, férjemnek a Lia, fiú nevünk még nincs igazán. Férjemnek a Lénárd tetszik. Én még nem találtam.

2020. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
A kisfiam Gerda lenne, ha lány lenne.
2020. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk a tartalék név az Ármin volt, de mivel a fiam december 24-én született, így Noel lett a neve. Ha pedig lány lett volna, akkor Vanessza lett volna a neve.
2020. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!