Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a "tartalék név" amit...

Mi volt a "tartalék név" amit végülis nem kapott a gyerek? Akár mert másra esett a választás vagy mert nem olyan nemű?

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 17:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
Gabort vartunk,Johanna lesz.
2020. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

Richárd lett volna, ha bármelyik fiú a 3-ból, de nem lett.

1. Loretta/Lili/Noémi közül lett kiválasztva az utolsó.

2. Tímea és Barbara között vacilláltunk, Tamina lett.

3. babánál nem tetszett semmi, így ahogy találtunk 1 db nevet (Mirella), ami az apjának és nekem is tetszett, lefixáltuk.

2020. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nikoletta lett volna ha lány lenne,de fiú lett,Dávid.
2020. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nálam

Barbara, / Orsolya lettem/

Tesóm Eszter, de fiú lett



Gyerekeimnél


András— Gergely lett ( amig nem lett meg a neme, addig nem kerestünk nevet)


Megtudtuk, hogy dzinte biztos, hogy lány lesz, akkor azonnal a választott neve került csak szóba.

Kiskapunak az András volt, mert nem volt 100% a neme

2020. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Borbála lettem, Anikó volt a tartalék név. Szivesebben lennék Anikó :(.

Ha fiú lettem volna, apám nevét kapom, amit így öcsém kapott.

2020. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszi küldjetek még.


Csak hogy tisztázzuk, senkit nem pontozok le nevekért, mert minden név jó válasz.

2020. aug. 4. 11:09
 27/27 anonim ***** válasza:

4 kislányunk van.(1 még pocakban)

Abigél- az Adél és Abigél között vacilláltunk, de az Odett is nagyon tetszett. Végül az A betűseknél maradtunk és így lett Abigél, ehhez jobban húzott a szívem. Fiú nevünk nem is volt, olyan hamar kiderült, hogy kislány.

Madlen- ő sokáig Odett volt, nem is gondolkodtunk máson, mert már az első babává is imádtuk ezt a nevet, de aztán megláttuk valahol a Madlent és beleszerettünk. Fiú nevünk a Lénárd volt.

Odett- végül hármaska lett Odett, nála már tényleg nem volt más opció. Fiú névből maradt a Lénárd és akkor megtetszett a Zerind.

Adelin- ő még nem született meg(38 hetes vagyok ma),nála igazából nehéz volt a névválasztás. Szerintem mindhárom kislányunk különleges, nem hétköznapi a neve így neki is ilyet szerettünk volt. A másik szempontunk az volt, hogy ne a,e,i betűre végződjön, mint egyébként a legtöbb női név, de mivel a nővéreinél így alakult, szerettük volna, ha valami kis közös van a nevükben. Lány névből nekem az Adél még máig a kedvencem, de mivel lett egy Abigélünk így az Adélt nem akartuk használni, mert szerintem túl hasonló. Az Adélból így lett Adelin. A fiúnevek maradtak.

Végülis azt mondom lehetne ő is Adél, mert a Madlen és Adelin még jobban összecseng, de sokkal jobban illik így a sorba és ha szeretnénk becézhetjük Adélnak:)

2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!