Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor milyen kell lennie...

Most akkor milyen kell lennie egy sportbabakocsinak?

Figyelt kérdés

Na akkor kifejtem:)

Ugyebar arra a babakocsira gondolok ami nem a mozeses hanem a kis varosi kisebb babakocsi

Vettunk egyet sajnos nem szemelyesen mentunk be hanem online rendeltuk mint kiderult nem rendes sportbabakocsi hanem travel system igy a tamlajat nem lehet teljesen felemelni, a legmagasabb fokozaton is szamomra elegge dontott. Es ugy latom h a kisfiam se ul igy benne kenyelmesen . Tul nagy a difi a rendesen ulo pozicioja es a akozott a pocizicio kozott amikor hatradolne a tamlanak megpihheni. Tulsagosan dontott elcsuszok es utana nem is tud jol ujra felulni mert lecsuszott

Mamas&papas armadillo xtrol van szo egyebkent

Nezegetek mas babakocsikat a neten persze majd elmegyunk kiprobalni is most de mar nem tjdom megiteli h most akkor ez igy normalis ez a tamla vagy mas babaklcsiknak fel lehet emelni szinte teljesen ules(fuggoleges) poziba a tamlat??


2020. júl. 23. 10:28
 1/8 anonim válasza:
100%

Mi is megjártuk a rendeléssek. mi azt nem vettük figyelembe, hogy elég magasak vagyunk a párommal és a kocsi, amit rendeltünk alacsony volt, és nem állítható.

Szóval visszavittük személyesen és ott nagyon segítőkészek voltak az eladók. Mindent megmutattak, minden kérdésre tudták a választ.


Szerintem egyik babakocsinak sem lehet teljesen derékszögbe felemelni a táblát, az hosszú távon nagyon kényelmetlen lehet.

Szerintem minden ember szívesebben utazik vagy ül úgy, hogy kicsit még van döntve az ülés. :D


Az én kisfiam is szokott egyenesen ülni a babakocsiban, fogja az előtte lévő kart, nézelődik, de többnyire hátra van dölve és élvezi az utazást :D

2020. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A travel system azt jelenti, hogy csatlakoztatható a vázra a hordozó.


Valóban a szokottnál kicsit döntöttebb a támlája, de szerintem ez kényelmes a gyereknek.

2020. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Armadillo xt-ről külön meg szokták jegyezni, hogy egész jól "ültethető" benne a gyerek. 🙈

Nézz meg pl: egy yoyo babakocsit, abban tényleg fekszik a legjobban felültetett pozícióban is.

(Az már off, hogy az xt se nem könnyű, se nem hű de jó sportkocsi. Megvettem, visszaküldtem, mert nehezen irányítható, seggnehéz monstrum).

2020. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*mondjuk van jobban ültethető. Pl: a mi "nagy" kocsink is (szaladgálósnak nagy):

[link] cybex balios s

2020. júl. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként biztonsági oka van, hogy nem lehet derékszögben.
2020. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jo hat nem is derekszogbe de ennel azert jobban szeretnem ultetni. Latom h nem kenyelmes neki mert lecsuszkal benne

Es szamit jol ultethetonek?? En a yoyo-n ahogy a neten lattam jobbnak tunik de akkor mostmar el vagyok veszve teljesen😅

2020. júl. 23. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mekkora amúgy a gyerek?
2020. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 eves
2020. júl. 23. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!