Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem született olyan nemű...

Ha nem született olyan nemű gyereketek, mint amilyet szerettetek volna, nincs hiányérzetetek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egész életetekben kislányra vágytatok, de csak fiatok van vagy fordítva.


Nyilván, ettől még szeretitek a gyerekeket, nem ezt kérdőjelezném meg, csak arra vagyok kíváncsi, hogy nincs bennetek egy fusztráló hiányérzet, nem vagytok irigyek, mert másnak olyan nemű gyereke van, amire ti is vágynátok, de amiből kimaradtok?



2020. júl. 31. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyerek korom óta mindig is tudtam hogy kislányom lesz. Mindig arra készültem. Persze fiú lett. De egy percet sem bántam.
2020. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
2 fiut remeltem, 3 lany lett, igy tokeletes<3
2020. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
3fiam van. Imádom őket, de azért néha jó lenne egy kislány.
2020. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy fiam van és nem lesz több gyerek. Egész életemben lányra vágytam, de oda nem adnám a fiam egyetlen lányért sem. Nincs bennem hiányérzet.
2020. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Mi fiút szerettünk volna kicsit jobban, mint lány, aztán a 17. héten kiderült, hogy lány. Utána 1-2 napig, nem is az, hogy szomorú voltam, csak úgy átkellett állítanom a gondolkodásomat a jövőről.

Most vagyok 30 hetes, és most már egy jó ideje konkrétan annak örülök, hogy nem fiút várunk.

2020. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk egyik ismerősömről tudom, hogy magyon rosszul érzi magát emiatt. Mindig lányt akartak. Lett 2 fiú, aztán úgy döntöttek megpróbálják még harmadszor (anyagilag simán belefért nekik). 5 hónapig azt mondta az orvos, hogy végre lány gyerekük fog születni. Hát nem hiszem, hogy mondanom kell, hogy mindent megvettek neki rózsaszínben, nagyon odáig voltak. Aztán 5 hónap után közölték, hogy mégis fiú. A nő depressziós lett, már a szülés előtt. És jött a haba a tortára. Az apuka húgának volt már egy fia, nem akart nagyon másodikat sokáig, de aztán csak vállaltak még egyet, de végig mondták, hogy nekik nem számít a neme a babának. Persze lány lett :D a sógornő nem magyon tudom ezt hogyan fogja feldolgozni, mert hétvégente közös ebédek vannak, stb... sajnálom, de nem hiszem h azért ez a fajta görcsösség normális lenne.
2020. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
3 gyerekből (mindig is ennyit terveztünk) reméltem lesz ilyen is, olyan is. Mind fiú lesz.
2020. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Egy fiam van,nem tervezünk több gyermeket. Mindig lányt akartam,amikor kiderült,hogy kisfiú bevallom még csalódottságot is éreztem 1-2 hétig. Ma már el sem tudom képzelni,hogy lányom legyen. Imádok fiús anyuka lenni.😀
2020. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Fiút akartam és szerencsére az is lett.
2020. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
kislányként megmondtam, hogy 2 fiam lesz. Aztán az első után úgy gondoltam, lehetne lány. Aztán közölték a 2.terhességnél, hogy fiú. Hát nagy kő esett le a szívemről. Mondjuk néha eszembe jut, de úgy gondolom, nincs hiányérzetem. Így tökeletes.
2020. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!