Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babám rengeteget...

6hónapos babám rengeteget hány. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tápszeres baba már eszik krém túrót ,gyümölcsöt, tejpépet, áztatott babapiskótát.

Naponta kb 4-5x hány de akkor szinte mindent és nem a babáktól megszokott bukás SZERINTEM.

Sokat forgolodik hasra azis baj lehet, naponta kb 2x 20percet alszik szóval az altatás nem jó tipp hogy pihenjen. Valaki tudna adni valami tanácsot hogy segíthessek rajta?


2020. aug. 2. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

6 hónaposan sem a túró, sem a tojásos kristálycukros babapiskóta nem kell neki, áztatva ráadásul én is hánynék tőle. Gyümin és zöldségen kívül max egy pici csirkehúst kéne még csak kapnia.

Ha pedig tényleg hány, akkor holnap reggel az első dolgod legyen a gyermekorvos felkeresése.

2020. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Krémtúrót ne adj neki, szerintem. Ha hány vagy sokat bukik, akkor vidd orvoshoz.
2020. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ne adj neki ilyeneket
2020. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a védőnő/gyerekorvos viccnek tartja a kiselőadásokat a hozzátáplálásról?!
2020. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Etesd normálisan. Legjobb esetben reflux
2020. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy nem pacalt adsz neki meg töltött káposztát🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2020. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Olyan kajákat adsz neki, ami nem neki való. Ez lesz a baj. Ne adj neki ilyeneket. Adj neki rendes babyetelt, ha csinálni nem akarsz. Tele vannak a boltok. Olyat vegyél, amin egy szép nagy 6-os van. Esetleg 4-es vagy 5-ös. Na azokat mind megeheti.
2020. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szoktam neki turmixolni gyümölcsöt sőtt..valamikor üvegeset is eszik

Ezeket mind anyósom mondta hogy a gyerekei ennyi idősen már rég ettek..azt tudnám minek írtok hozzá ha nem segítőszándékkal vagytok itt egyből le nézitek az embert mert nem olyan okos mint ti.

2020. aug. 2. 14:47
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Remélem már kompba is bevágtad mert anyós azt mondta hogy az jó 🤦🥐
2020. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
És anyós szava szentírás, vagy mi?
2020. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!