Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok segíteni a 9...

Hogy tudok segíteni a 9 hónapos babának hogy ne sírjon az autóban?

Figyelt kérdés
Tök szuper ülése van amiből szépen kilát,kezébe játék,mellette ülök próbálom szórakoztatni,de sír. Nem az autóval van baja mert ha kiveszem abba hagyja. 5 hónapos kora óta csinálja,szóval már nem ma kezdte,de úgy látszik nem szokja meg. Régen mindig elaludt az autóban,már nem. Mondjuk itthon is utálja ha bekötöm valamibe,de az más mert kiveszem ha gyorsan megcsináltam a dolgom. Az autóban nem így megy,férjem nem engedi kivenni mert nem biztonságos meg büntetik is,és igaza van. De én már néha kivenném úgy ordít szegény. Tudom hiszti de sajnálom.

2020. aug. 3. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú ugyanígy voltunk. Én odaadtam neki a kulccsomomat, az ideig óráig lekötötte, de utána feszitette ki magát és ordított. De nem vettem ki. Inkább sírjon mint történjen valami baleset.


Pár hónap múlva teljesen elmúlt szerencsére.

2020. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Zenét kapcsoltunk és énekeltünk utazás közben. Azt szerette (bár kb. a 2.számtól hallotta csak, az elsőt végigüvöltötte).
2020. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

-melege van

-éhes, szomjas

-huzat

-zavarja a hang, az autó rezgése

-szédül

- tele van a pelenka, kényelmetlen ülni

Ezek lehetnek a lehetséges okok.

2020. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Baratnomek másik ülést vettek és megoldódott. Kényelmetlen volt valamiert a gyereknek.
2020. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk ugyanez van sajnos, 10 hónapos a lányom. Ami úgy-ahogy be szokott válni az a kulccsomó, éneklés, bohóckodás, kuki rágcsa vagy kölesgolyó, illetve amikor tudjuk, a délelőtti vagy a délutáni alvásidejére ütemezzük az utat. Kitartást, tudom mennyire idegtépő mikor 1 órán keresztül ordít :/ Sajnálom én is őt, de muszáj az ülésben maradnia, mert csak úgy biztonságos.
2020. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én tudom hogy mi baja van. Nem a meleg,meg teli pelus amiket a 3-as válaszoló felsorolt. Egész egyszerűen nem akar beszíjazva ülni nyugiba. A kulcscsomót kipróbálom 😀 köszönöm és bízom benne hogy hamarosan elmúlik.
2020. aug. 3. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Pár hétig egyszem zene, egy metal dal gitárszólója 200x visszatekerve vált be, de már az sem.

Most megfordítottam szembe (ő már nagyobb), de hazafelé így is sírt.

2020. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 hónapos, rövid úton soha nem sir, de hosszabb (2,5ora) úton a nagyszulokhoz miutan felebredt mindig elkezd sírni. Kulcscsomo tényleg jó, meg napszemüveg, zsebkendo csomag, zorgos papír darab, víz cumisuvegben, ezek pár percre jók, aztán még valami mese, dal YouTube-rol, ha nem is órákig de 10percekre lekoti. (mielőtt jönnek a lepontozok nem éjjel nappal kell nézetni a videót, csak hogy kicsit ne sírjon az autóban).
2020. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk 7 hos koratol ( amikortol tudott kapaszkodva jarni) ezt csinalta. Vettunk neki masik ulest, de addig uvoltott mibdig, volt hogy oklendezett az orditastol. Mindenki azt mobdta majd ha elore fele nez akkor jobb lesz(mi ket eves koraig terveztuk hattal utaztatni) hat reszben igaz, reszben pedig azt tudom mondani, hogy 1,5 evesen vmivel jobb a helyzet, picit mar nyugisabb ez az idoszak. Akkor pl babakocsiba se maradt el, most meg imadja

Alvasidobe menjetek ha kell, az ido fogja megoldani nem hioerszuper gyerekules meg jatek meg ilyesmi

2020. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A helyzet a kérdés kiírása óta változatlan sajnos. Remélem az idő ezt is megoldja. A babakocsit se szereti ő sem. Szabadmadár típus. Gyűlöli a pihenőszéket,etetőszéket is. Nehéz így,mert sokszor be kell kötözni valahova ha éppen nem tudok úgy rá figyelni,például zuhanyzom stb. Nagyon rossz,hogy végig sírja. Hiába minden játék a kezébe,eldobja idegből.
2020. szept. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!