Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Domolykó névről?

Mit gondoltok a Domolykó névről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Jó szálkás...


Nem névként ugrik be...

Horgászként csak a halra asszociálok

2020. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, ha kimondom, sajnos nekem nagyon hülyén hangzik.
2020. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen név? Nekem is a hal ugrik be.
2020. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Először azt hittem, vezetéknév. Keresztnévnek nem adnám.
2020. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Halnévnek vagy városnévnek tök jó. Gyereknek nem.
2020. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Derjaderja ***** válasza:
32%
Nincs is ilyen név.
2020. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen inkább Kárász.
2020. aug. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekemvalami nagy ejszakai lepke,pille ugrott be,de tenyleg,ezt ne add,es egy halfajta
2020. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejes domolykó. Szerencsére nem anyakönyvezhető.
2020. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon béna. Max a Domonkos/Dominik becenevének ajánlanám. :) Mert egyébként nagyon durva, becenév-hatású, meg olyan, mintha valami rajzfilmfigura lenne. Tehát nem viselném egyáltalán szívesen; de a Domonkos/Dominik nevek például nagyon szép, kellemes, kedves , fülbemászó nevek. :) Azokat tehát adnám teljesen:) Vagy pl van még egy olyan is, hogy Dománd, Donát; nekem ezek is tetszenek. Vagy pl most eszembe jutott egy ilyen, hogy Dortomil, nekem valmai középkori festős asszociáció ugrik be, de nem a Donatello; de lehet, hogy ez pl a cica nevek között lett olvasva asszem, amikor mi a kis négylábúnknak kerestünk nevet. Donován is fain név még pl . Sok fain név van, amik szépek, elegánsak; és szívesen viselné őket az ember, mind felnőttként, mind gyerekként; tehát én a Domolykót azt tutira nem adnám. Főleg ha egy cuki kis dülledtszemű halacska a névadója. :) Én is kedvelem a halakat; de na. Amit egy halnak adhatunk, azt a gyerekünknek nem biztos, hogy adnánk; meg kell gondolni; ráadásul szerencseképpen nem is minden nevet engedélyeznek; hanem van, amit nem. :) Tehát Domolykó max becenév; amit idősebb korában, öntudatra ébredve már elhagyhat; és mondjuk 5.-es korától tudja követelni, hogy ti ne hívjátok úgy,most már mindenki komoly néven, egy Dominikként hívja. :) Tehát előbbutóbb meg amúgy is lehet,hogy kérné mindenkitől; hogy ezt a Domolykót már felejtsék el, és most már tessék őt valami tisztességes néven hívni; ami elegáns; amin majd a főnök is hívhatja, ami tiszteletet parancsol; tehát satöbbi. :)
2020. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!