Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabád (3hó) magaddal...

Kisbabád (3hó) magaddal vinnéd nyaralni Olaszországba?

Figyelt kérdés

Kényelmetlennek tartom az utat is neki....meg magát az egészet,plusz a járvány is. A szüleim sajnos mégse vigyáznak rá,mert családi problémájuk adódott ..

Nekünk ez a nászutunk le,de inkább valószínű lemondom.

Itthon sem akartam amúgy hagyni eredetileg sem,csak apuék addig rágták a fülem,amíg rájuk bíztam ,hiszen a vírus meg minden miatt szerintük velük jobb lenne a babának...oké belementem,de aztán meg mégse vállalják.

Jegyet meg nem vettem neki.Azt megtudom oldani,hogy jöjjön,ha hozzáadom a jegyhez,bár személyit is csak ma csináltatok neki,ideiglenessel nem tudom utazhat -e?



Csak kíváncsi lennék rá ,hogy más mit tenne?


Vinnéd magaddal?


Ha nem ,miért?


Lemondanád az utat ?


2020. aug. 12. 10:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Illetve biztos neki is nagyon hiányozna apa meg anya... Ezért nem is akartam itthon hagyni
2020. aug. 12. 11:10
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

A mostani helyzetben nem utaznék vele külföldre, ha nem muszáj. És másra sem bíznám napokig.

Megviselné, hogy nem a szokott helyen van és a dolgok nem a megszokottak körülötte, pl etetés, alvás, fürdés, pihenés. Neki a megszokott környezetére és napirendre van szüksége.

De az is biztos, hogy ha itthon hagynám, végigaggodnám a nyaralást.

2020. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt dolog

Maradnék a seggemen

2020. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Kaptam egy üzenetet,hogy" újgazdag p.csa vagyok,te jó ég."


Te meg egy szánalmas csóró.

Egyáltalán nem vagyunk gazdagok. Ez egy nászút ,tudod mi az? 10 ezer forintos jeggyel. Ennyi. Aki ennyire irigy az pukkadjon meg. :)

2020. aug. 12. 11:46
 5/31 babyboom567 ***** válasza:
85%

Vírus nélkül sem utaztam volna el 3 hónapos gyerek mellöl sehova, se nászútra.

Én lemondanám.

2020. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Jó, de tudtátok nem, hogy baba lesz? Ekkora babàt se nem hagynék itt, se nem vinném magammal...túl kicsi. Én nem vagyok ősanya, kell, hogy kettesben is légyen a pár. De ennyi időre és ilyen messzire egy ekkora babàtòl??? Főleg most, ilyen helyzetben. Nászút ide vagy oda...
2020. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Derjaderja ***** válasza:
72%

Én se utaznék el ekkora gyerek nélkül, de ha a körülmények megfelelők, magammal vinném (nàlam ebbe a a repülő pl nem fér bele, de vsz mert én magam is félek a repüléstől).

A vírushelyzet engem nemigen befolyásol, bár talán a repülős olasz út esetén már zavarna.

2020. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Vírus nélkül se hagynék magára egy szinte újszülöttet. Lemondanám az utat. meg vigyázna már a karantén idejére is valaki? Mert pár napon belül olaszország is sárga lesz.


menjetek inkább belföldön hármasban nászútra, vagy tegyétek át olaszországot jövőre.

2020. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
3 éjszaka. elfelejtettem írni. Márciusban még terhes voltam úgy volt elmegyünk egy szintén rövid útra,de akkor jött a korona és akkor azért mondtuk le...Én tudtam ,hogy most meg már meglesz vinni is akartam,de bekevertek,ne adjam a jegyhez stb..de valószínű nem megyünk ,vagy viszem inkább.
2020. aug. 12. 12:46
 10/31 A kérdező kommentje:
Szardínia a cél,azt olvastam ott nem rossz a helyzet.Sajnos jövőre is fertőzött lesz minden, minden nappal jobban.Ez nem múlik el..
2020. aug. 12. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!