Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha reggel korábban kel a...

Ha reggel korábban kel a baba, mint Te, de nem sír csak gügyög, akkor pihensz még egy kicsit vagy átmész hozzá?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 11:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Persze átmennék hozzá. De az első babánál is ezt csináltam egyből keltem. A hálószobánkban volt a kiságy. Külön szobáka nem volt egy éves koráig. Most is így lesz valószínűleg.
2020. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Várok még pár percet, hogy mi lesz. Ha csak gügyög tovább, akkor átrakom magam mellé, vagy ha a férjem épp még itthon van, akkor átmegyek hozzá, és simizzem, stb. nem alszom, csak pihenek még kicsit. Ha sír, akkor nyilván megetetem, tisztába teszem, amire épp szüksége van, vagy csak felveszem, és ringatom kicsit. Ha visszaalszik, akkor én is alszom tovább.
2020. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak gügyög, elvan, akkor nem megyek át, akkor megyek ha sír vagy nyűglődik.
2020. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy szobában vagyunk, érzékelem, hogy gügyög, de akkor én még alszom. Ha már sír, akkor felkelek.
2020. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Még egy szobában van velünk. Felébredek, figyelem mit csinál, de hagyom nézelődni önállóan. Ha hason nagyon nyűgös, pár perc után hátára fordítom, és akkor még elvan vagy 15 percet simán.


Szeretném ha "hozzászokna" ezekhez az énidőkhöz, legalább reggelente, hogy magában is eljátszon majd.

2020. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Az enyém játszik egyedül a kiságyban, nem megyek oda, alszom vagy pihenek. Minek mennék? Szépen játszik.
2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy szépen eljátszik a szőnyegen is egyedül. Órákat akár. Én simán megfőzök, kitakarítok, ő meg rázza a játékokat és mosolyog rá.
2020. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Bemegýek, jó reggelt kívanok majd oda adom a reggeli játékait amikkel eljátszik míg én megreggelizem, kávézom es magamhoz térek.
2020. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Mellettem alszik babaöbölben. Reggel ha megébred, adok neki tapszert reggelire, de nem húzom ki a függönyt vagy ilyesmi. Felkelés 9-kor van. Ha nem alszik vissza, adok neki pár játékot és eljatszik addig mellettem az ágyban. Én vagy alszom még egy kicsit vagy csak pihenek, attól függ, mennyire hangosan kurjongat. 9-kor felkelünk.
2020. aug. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom milyen jó babák vannak itt. 😃

Az enyém sosem volt ilyen. Sose volt el magába. Most sincs. Én vele alszom, és ha ő felébred, akkor bizony sír,hogy vegyem ki. Ha kiveszem, akkor megcélozza a játékokat.

Tulajdonképpen olyan nálunk nincs,hogy csak gügyög. 😩

2020. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!