Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordjak maszkot szoptatás közben?

Hordjak maszkot szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Férjem összeszedett valamit, naponta 10-15x van hasmenése már 3 napja. Ma már nekem is csikar a hasam. Gondoltam, felveszek maszkot, nehogy elkapja a 8 hónapos lányunk. Az a baj, hogy mindig le akarja szedni rólam a maszkot, csak az érdekli szopizás közben. Így gondolom nem érdemes hordanom. Szerintetek feltétlenül elkapja? Az anyatej adhat vèdelmet?

2020. aug. 12. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Én felvenném azért. Amikor a lányom hozza haza a suliból ezt hasmenéses hányós vírust mindig felveszem én is de hiába. Két nap és elkapom sajnos. Azért próbáld meg. Lehet, hogy nem kapja el. De nem biztos.
2020. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Amikor én beteg voltam azt mondta a doki, hogy hordjak maszkot, sok kézmosás.
2020. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az megvan, már kiszáradt a bőröm az állandó kézmosástól.
2020. aug. 12. 17:31
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem felesleges. Annyi egyéb módon is érintkeztek.
2020. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges, nem csak akkor vagy a közelében mikor eszik
2020. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Felesleges, gondolom nem csak szopi közben érsz hozzá.
2020. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Anno nekem is volt ilyen de tekintve h allandoan hozzanyult meg megakarta fogni ugy voltam vele h jobb ha fel se veszem...
2020. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem vennem fel...
2020. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Már ha egy asztalnál ültök is ott vagytok “egymás nyakán“. Az együtt alvásról nem is beszélve. Családon belül nehéz kivédeni, nem életszerű az ha elvágtok minden érintkezési lehetőséget. Úgy képtelenség egy légtérben lenni.

Szedjétek magasabb dózisban C és D vitamint, gyakran cseréljetek ágyneműt, legyen nyitva ablak, és ha nagyobb biztonságot szeretnél, moss magasabb hőfokon, nap végén fertőtlenítsd az asztalokat, pultokat, kilincseket, WC lehúzót, kapcsolókat.

2020. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Így is úgy is elkapja, ha olyan a vírus, hogy fogékony rá.
2020. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!