Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugodt terhesség = nyugodt baba?

Nyugodt terhesség = nyugodt baba?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem :D

Nagyon nyugis volt a terhességem, amúgy sem vagyok egy stresszes típus. A kisfiam meg egy örökmozgó rosszcsont. Nem agresszív, kedves, nem is önző, de egyáltalán nem nyugodt aki egy helyben eljátszik akár 5 percig is. :)

2020. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem függ össze.
2020. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ki a nyugodt? Mert ha te, az semmit nem jelent. :D

A baba pocakbéli személyisége viszont nagy valószínűséggel megmarad, a kis átokbogyó középsőm sokkal többet pörgött odabenn, mint a két tesója. :)

2020. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont fordítva van..

Nyilván véletlen

2020. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem :)

Én nem voltam nyugodt. Sok minden történt. A kicsi meg olyan jó alvó volt, hogy pár hetes korától átaludta az éjszakákat. Napközben is nyugis, nem sír mindig, nem hasfájós.

2020. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan nyugodt voltam a terhességem alatt amilyen se előtte, se utána a gyerekünk meg egy éjjel nappal fent lévő sajtkukac lett.:D

Nem hiszem, hogy egyenlőségjelet lehetne ezek közé a dolgok közé tenni.

2020. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ezt tapasztaltam. Nem függ össze a kettő.
2020. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nem függ össze szerintem sem.
2020. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nyugodt, problémamentes terhesség volt, a gyerek meg úgy pörög, mint a flex. Én örülnék a legjobban, ha összefüggne :D
2020. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!