Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év alatti gyerkőc mellett...

2 év alatti gyerkőc mellett mennyire nehéz pici babával?

Figyelt kérdés
A nagy alvását nem zavarja a kisebb éjszakai kelése? Anyaként magadra, párodra mennyi időd jut? Van segítség?

2020. aug. 13. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztóan gyerekfüggő. Erre nem lehet válaszolni, az én 1,5évesem bármilyen zaj lehet alszik. Nincs féltékenység nem kotnyeleskedik a tesó körül. De lehet, hogy a következő vàlaszadónal meg nagyon rossz alvó a nagyobbja vahy épp a kisebb
2020. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Elég nehéz


De napról napra könnyebb☺️


Idő


Van hogy rengeteg


Van hogy semmi


Nekem pont úgy alakult hogy nem sok... mert anyu lenne.. de komoly egészségügyi beavatkozásai vannak pont a szüléskor indult.. és 6 hónappal később fejeződött be


Amúgy van..

2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alvás viszont nem gond


2.

2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nem zavarta a nagy éjszakai alvását mert mindkettőnek külön szobája van, a mi hálónk van a kettő között.

Segítség nincs, de nem is igénylem, jól megvagyunk

Férjemmel a nagyobbik altatása és a kicsi első éjszakai etetése között szoktunk időt tölteni (kb 8-fél 11 közötti időszak.)

2020. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gond. 13 hónap van a 2 nagy között, hamar összehangoltuk a napirendeket, az éjszakákkal sosem volt gond. Én nagyon szeretem, hogy ilyen közel vannak egymáshoz korban. 😊
2020. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 23 hónap van a két gyerkőc között. Én is féltem tőle mi lesz. A nagynak volt egy szuperül kialakitott rendszere. Reggel 7-8 kelés, együtt főzünk ő játszik, délben ebéd, 1-3ig alvás, utána 6 körül vacsi, fürdés és 8kor alvás. A pici semmit se változtatott ezen. Ő alszik még sokat de később is úgy gondolom megoldhato, van mikor pont egyszerre alszanak. Van amikor nem akkor a picit pihenoszekbe, vagy babakocsiba teszem, míg a nagyot elaltatom. (jó alvó)

Nálunk mindketten lányok, a nagy segít amiben tud. Öleli, puszilja. Persze vannak napok amikor káosz van.. Mindketten pelusosok, melyiket cseréld előbb, ha szoptatok de épp a másik hisztizik, vagy akár vmit el kell mondanom hogy várj vagy hogy most ezt ne csináld. Szerintem ahogy a többiek is mondták ez 100% gyerektől függ.

Én nem bántam meg, sőt 2 hónapos a pici de tudom, hogy egy 5 év múlva szeretnénk még egy babát.

2020. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!