Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos fiú babámnak nincs...

11 hónapos fiú babámnak nincs idegenfélelme, mindenkire mosolyog, idegenekre is, sőt szinte rögtön kacarászik rájuk, szereti azt is, ha hozzáérnek. Nekem ez furcsa. Nálatok hogyan alakult ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Felületes szemlélőnek úgy tűnhet, h nem is tesz különbséget köztem és mások között. Másoknak is feltűnik ez a szokatlan viszonyulása a babánknak

#baba #Idegenfélelem
2020. aug. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki!
2020. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kisfiam is ilyen volt, bárkivel elvolt. En is kicsit aggódtam. Kb. Másfél éves korára változott meg. Azóta eléggé tart az idegenektől,nem igazan barátkozik. Szerintem idővel megváltozik a Te kisfiad is.
2020. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A pici gyerekek 90% ilyen. Még nem alakult ki a félelérzet, vagy a szlgyenlősség bennük. Ahogy idősödnek úgy fog előjönni nekik is. Az én gyerekeim is ilyenek voltak. 2 évesen már bújtak mögém ha idegen szólt hozzájuk.
2020. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A mi babánk esetében ez azért lehet h eltér az atlagtol, mert mások is eléggé meg vannak lepodve, pedig nekik is van gyerekük. De tök jó más véleményt is hallani! Többiek tapasztalatai?
2020. aug. 13. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen pici volt nagyon barátságos volt, egyszer majdnem lelépett egy tök idegen nővel egy szállodában, most 3 éves, mindenkitől parázik, fél a gyerekektől a játszotéren, remélem, hogy ez sem lesz tartós.
2020. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam babakènt is ilyen volt és ilyen is maradt. 8 éves ès mindenki elàmul, hogy mennyire jól elbeszèlget bàrkivel (felnőttekkel) első találkozàskor is, bàrmilyen jàtszótèren vagy táborban neki 5 percen belül új baràtja van.

Nem fèl az emberektől, nyitott, kedves gyerek. Termèszetesen felügyeljük, hogy kikkel beszèlget ( nyilván főleg a mi baràtaink ès ismerőseink), de èn örülök, hogy ilyen.

2020. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!