Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák és apukák! Milyen...

Anyukák és apukák! Milyen nemű babára vágytatok? És amikor az lett, amit szerettél volna, akkor mit éreztél? És amikor nem az lett, akkor mit éreztél?

Figyelt kérdés
Tudom, csak egészséges legyen, az a lényeg, de azért mindenkinek van egy vágya, és mindenki titkon vagy nem titkon reménykedik abban, hogy az lesz, vagy csak szimplán arra vágyik, azt tudná elképzelni magának.
2020. aug. 13. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Mindketten fiúra vágytunk és fiunk lett. Nem is akarunk több gyereket, teljes az életünk.
2020. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Kislányt szerettem volna a 2 fiam után. Amikor megtudtam, hogy kislány elpityeredtem 😊 az orvosnál. Kérdezte is, hogy ennek örülünk?? A férjem is nagyon boldog volt. Lesz egy apa kicsi hercegnője is. Az ő családjában csak fiú unokák voltak eddig. A kislányom lesz az első lány unoka. 😊😊
2020. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Lányt akartam, de attól fogva, hogy megtudtam, hogy terhes vagyok, csak fiúként tudtam rá gondolni. Ennek ellenére, mikor megmondták, hogy fiú egy percig csalódott voltam. Pár órával később már el se tudtam képzelni, hogy nekem lányom legyen :D Most, hogy tervezzük a másodikat már kifejezetten inkább még egy fiúcskára vágynék. De ha lány lesz, annak is ugyanúgy fogunk örülni, bár akkor azt hiszem, kelleni fog egy kis idő, hogy megszokjam a gondolatot, hogy fiús anyukából fiús-lányos leszek
2020. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Nekem volt egy álmom, hogy lányom lesz, mármint mikor terhes lettem azt álmodtam, hogy rózsaszín sapiban mellém fektetik a babám szülés után. Nem mondtam ezt el senkinek, nehogy valami ezomaminak nézzenek.. Pár nappal később a férjem azt mondta, hogy azt álmodta hogy lányunk lesz. A 12.heti genetikai uh-n mondta az orvos, hogy lánynak tűnik🙂 nagyon boldog voltam, elpityeredtem🙂 lány lett valóban. Szeretnénk még egy babát, akár fiú akár lány lesz mindegy, csak jöjjön és egészséges legyen.
2020. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Elsőnek nagyon fiút akartam, lány lett. Kicsit csalodott voltam, de aztan annyira imádtam lányos anya lenni, hogy másodjára még egy lànyt akartam, fiú lett 😄 ott már kevésbé voltam csalódott, csak el se tudtam képzelni mit kezdek majd egy fiúval aki harsány, és traktorokat meg dinókat kell majd neki venni, de megszületett, én pedig szerelembe estem 🥰 imadom mindkettőt.
2020. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Kb ugyanaz,mint harmasnal. Lanyt szerettünk volna mindketten. Mikor megmondták,hogy fiu,bevallom csalódott voltam egy picit. De utana mar nem tudtam elképzelni,hogy megis lany legyen (12. heten mondtak meg). Ha jobban belegondolok,nem is tudnam elképzelni,hogy lanyom van. Most féléves,szeretnenk mégegy babát majd,de mostmar tenyleg lanyt :D
2020. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
A lány nem volt opció, így vagy 2 hétig magam alatt voltam, mikor lánynak tippelték, aztán másodjára már lányt akartam, teli voltunk lányos cuccal, plussz már tudtam mit kell vele csinálni, hát nem fiú lett? Kínomban mosolyogtam mikor kijöttem az uh-ról, hogy hát ilyen nincs! Szóval jól megszivatott az élet 😅
2020. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Kislanyra vagytam nagyon nagyon, mikor varandos lettem biztos voltam benne h fiut varok, aztan lany lett😂 foldontuli boldogsag volt es azota is:)
2020. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Én kisfiút és kislányt is szeretnék, de valamiért úgy érzem, hogy kisfiam 100%, hogy lesz és attól félek kislányom nem lesz. Emiatt a kislány felé jobban húz a szívem. Jövő héten derül ki:)
2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt különösebb akaratunk, viszont amíg ki nem derült a neme, mindkettőnknek az volt a megérzése, hogy tuti fiú lesz. Amikor a negyedik orvos is lányt látott az uh-on, nem akartuk elhinni. Valahogy nem tudtam a férjemet elképzelni egy kislánnyal játszani, cukiskodni vele. De tévedtem. Elválaszthatatlanok, imádják egymást, és a férjemnek egy olyan oldalát ismertem meg, amit addig sosem. Képes plüsscicákkal bábozni, hercegnős, tündéres meséket olvasni minden este. Most meg nem tudnék kisfiút elképzelni a családunkba, és leginkább annak örülnénk, ha a második gyermekünk is lány lenne. Persze biztosan szeretnénk nagyon, ha fiú lenne, sosem tennénk különbséget kettőjük közt.
2020. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!