Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babával el lehet...

5 hónapos babával el lehet menni egyhetes nyaralásra?

Figyelt kérdés
Februárban születne a baba, nyáron el lehet már menni vele nyaralni? Erdélybe mennénk.
2020. aug. 14. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Buszos körtúrát nem javaslok, de alapvetően lehet vele nyaralni.
2020. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Autóval mennénk
2020. aug. 14. 12:13
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Így elsőre én azt mondanám hogy igen,egy 5 hónapossal már el lehet menni. Az utcánkban van egy kislány még talán ennyi sem volt mikor mentek. Ők is egy hétre,minden rendben volt. Viszont az én fiammal nem lehetett volna. Kb fél éves koráig extrém sokat bömbölt mindenhol. Én már azt hittem ez sosem lesz jobb. Még a sarki közértet is meggondoltam hogy menjek-e ki vele vagy várjam meg a férjem. Aztán 7 hósan elkezdett hirtelen ülni,állni,mászni. Minden megváltozott. Szinte sose sírt. Akkor már gond nélkül mentünk minden fele. Úgy hogy majd meglátod,hogy milyen a babád.
2020. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 😊 Téliek a gyerekeink, minden nyáron mentünk nyaralni.
2020. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Majd kiderül...az én 9 hónaposom bömböl mindegyik kocsiban, semmivel nem lehet megnyugtatni. Ilyen is van..
2020. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
5 hónaposan még gond nélkül elindultam volna vele. Mióta mászik, álldogál, nem marad meg ülve az autóban, végigsírja a 20 perces utat anyósomékhoz. Most 11 hónapos.
2020. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk 6 hónapos a kisebbik gyerek, júliusban kétszer egy hetet nyaraltunk a Balatonon. Semmi gond nem volt, ő egyelőre hihetetlen alkalmazkodó és szinte sosem sír. Tiszta pelus, 2,5-3 óránként etetés, 2 óra fentlét után kis alvás és a fiammal bárhová el lehet menni. De gondolom ez majd változni fog.
2020. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Februárban született a fiam. Júliusban,5 honapos korában 2 hetet nyaraltunk 😁
2020. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Én most a járvány miatt nem mennék.Ha nem ez volna a helyzet akkor viszont simán.
2020. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 6 hónapos gyerekkel mentünk a Bükkbe túrázni. Simán kibírta 4 órás autóutat + az egész heti hegymászást/várnézést. Azóta is járjuk vele az országot.

Barátnőm babája 6 hónaposan utazott először a nagyszülőkhöz 20 perces távolságra, végigsírta az utat és a látogatás, azóta sem tudják üvöltés nélkül a kocsiba tenni. Szóval azt majd a baba természete dönti el, hogy ti meg tudjátok-e oldani a hosszú utat, de ha jól fogja viselni az utazást és környezetváltzást, akkor én simán bevállalnám.

2020. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!