Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik volt a nehezebb időszak...

Melyik volt a nehezebb időszak,ami több figyelmet igényelt? A mászás vagy a járás?

Figyelt kérdés

Mielőtt elkezdett mászni a fiam mindenki paráztatott hogy majd milyen fárasztó lesz egész nap figyelni. Kb egyszerre tanult meg ülni,kapaszkodva felállni és mászni. Folyton ezt gyakorolta,néha még álmában is.😀

Sokat is esett az elején,itt ott beütötte,sokszor kellett elkapni és hát igen szemem sokszor le se mertem róla venni. De ez rövid idő volt. Úgy 2 hét alatt tökélyre fejlesztette. Ha el is esik inkább már popóra,ügyes. Ki tapasztaltam azt is hamar mit ér el,mit tud magára rántani,mi veszélyes. És elég jól megoldottuk hogy ha el is vágódik ne legyen belőle katasztrófa,élvédők stb.

Na most meg mindenki azzal riogat,hogy na majd ha elkezd lépegetni, kapaszkodás nélkül járni,az maga lesz a pokol.😀

Ezért kérdezem,hogy durvább mint a mászás?



2020. aug. 15. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal durvább.
2020. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
A járás egyértelműen. Esik, bukik, követ mindenhová vagy épp elszelel. Minden érdekli és már nagyon sokmindent elér. Egy pillanatra nem nézek oda és már 2 szobával odébb van
2020. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt durvább, ugyanaz, de kicsi a lakás és egyszintes.
2020. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy különbség a kettő. Majd ha igazán belejon és 100al fut az autó elé és hiába uvoltozol h álljon meg. Nah az nehezebb egy fokkal. Meg mijor szó szerint sprintelsz mellette mikor ő kismotorral száguld. És a hiszti meg sem említem ami ebben a korban már van.
2020. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!