Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany gramm atlagban egy...

Hany gramm atlagban egy hasznalt pelenka?

Figyelt kérdés

3-4 honapos baba 3 ora utan kb milyen nehez pelenkat produkal? Honnan tudjam hogy mi az a napi 4-5 rendesen pisis pelenka..

Ha lemernetek nekem az nagy segitseg lenn.. koszi


2020. aug. 16. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj be egy mosható pelenkás csoportba, ott jellemző, hogy mérik. De annyit elárulok, hogy a többség 150 ml-t bíró töltetekkel pelenkáz 2-3 órára, miközben egy eldobható 600-700 ml-t is bír. Aztán vannak azok, akiknek jóval többet ürít a gyereke és megvan 3-400 ml 3 óra alatt.
2020. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de egy súlyosabbat egyszer leejtettem, és majdhogynem koppant a földön. Van súlya a fiaménak.
2020. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Ez attól is függ, hogy ki mikor cserél pelenkát, mennyire hagyja megtelni,még hogy mit eszik a baba. Lemértem Neked 8db üres pelust (200g) és a tegnapi 8 db téli pelust (715g), azaz kb.65g körüli végtermék van egy pelusban. 7 hónapos kizárólag anyatejes baba, mást még nem fogad el.


Ne aggódj, és ne méricskélj, mert belebolundulsz. Ha hízik rendesen a babád, és aktív, érdeklődő, akkor elég neki amit eszik. Jelezni fog ha éhes.

2020. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fu, nagyon koszonom!
2020. aug. 18. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!