Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napotok egy...

Hajnalcsillag32 kérdése:

Hogy telik egy napotok egy 1hónapos babával?van időtök mellette főzni mosni takaritani?ha fent van mit csináltok vele mivel kötitek le a figyelmét?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Bőven van időm mellette bármit csinálni az alvásidejében.


Ha fenn van, levegőzünk, járkálunk a házban, énekelek, vagy mondókázom neki. Tisztába teszem, szopizik. Kb 1-2 órát van fenn.


Van az ágyában egy fekete-fehér figurás, pamut kihajtott leporello, azt is előszeretettel nézegeti.

2020. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
79%
Nagyon sok zenét hallgattam vele, támcoltam vele a karomban. Egy ilyen alkalommal mosolygott rám először. Háztartást vezetni nem tudtam, mert inkább aludtam vele együtt vagy kivittem levegőzni.
2020. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Jól le pontoztátok az elsőt... gondolom irigység... az szimpibb lenne ha azt írta volna semmire sincs ideje es ki van készülve.


Tessék még egy ok a lepontozásra: bőven volt időm mindenre, evett-aludt.

2020. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az első decemberi, 2 szoptatás közt mézeskalit sütöttem, töltött kápit főztem, bejglit sütöttem, ajándékokat csomagoltam, stb.

A második szívbeteg, egy hónapos korában az intenzíven volt, rohangáltam a kórház és az egy éves nagytesó között.

A harmadikkal és a negyedikkel semmi extra nem volt, szépen belesimultak a kettővel kialakult rutinba. Sokat voltunk a kertben, nagyokat játszótereztünk, főztem, mostam, takarítottam.

2020. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Egy hónapossal még csomó időm volt, csak a rutin hiányzott, de mindig tudtam főzni, meg rendet tenni. Most, hogy már mászik, viszont rosszul alszik napközben, semmi időm. Majd ebbe is belejövünk :D
2020. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!