Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne energikusnak...

Hogyan lehetne energikusnak maradni első babánál?

Figyelt kérdés
Hiába iszok naponta többször kávét, mostanában egyre jobban érzem azt hogy csökken az energiám és borzasztóan álmos vagyok minden nap. A derekam és a lábam is nagyon fáj már egy ideje. Ha esetleg szednék vasat az segítene? Ti hogy tudtok energikusak lenni? Mikor tudtok egy igazán jót aludni?

2020. aug. 21. 14:53
 1/3 Wonderwomen ***** válasza:
Nekem egyértelműen a GAL multivitamin segít. Baromi jót alszom, kevésbé vagyok fáradékony.
2020. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi? Én ahogy nőtt és megszoktam azt hogy megszakításokkal alszom már sokkal jobban éreztem magam. Már sokszor van hogy este letesz és én még olvasok, filmezek. Pedig már most több figyelmet igényel nap közben mert jár. Nagyon résen kell leni
2020. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Multivitamin, sok levegő kávé. Es leginkább a meegszokás.
2020. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!