Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházi állatkert mennyire...

Nyíregyházi állatkert mennyire járható babakocsival?

Figyelt kérdés
6, 4 éves és 10honapos babával mennénk. Mennyire lehet be járni babakocsival? Mindenhova ellehet vele jutni? (pl a fuggohidon át tudom tolni?)
2020. aug. 23. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A függőhídhoz nem mehetsz kocsival, az épület előtt kijelolt hely van, oda kell letenni mindenkinek a babakocsikat.

Egyébként a park jó 90%a bejárható babakocsival, de lehet bérelni 2 szemelyes húzható kiskocsit, ami a nagyoknak is jól fog jönni, mert hatalmas a park területe.

2020. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kb mire körbe lehet járni?
2020. aug. 23. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
1 nap is kevés, de azért annyi idő alatt a park nagyrésze bejárható.
2020. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha kényelmesen nézelődve mindenhol elidőzöl kicsit, akkor minimum 3 óra hossza.
2020. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mi kb 4 óra alatt bejártuk a férjemmel mikor ketten voltunk. Ebbe benne van az is hogy kajáltunk. Nyilván gyerekkel hosszabb, de szerintem úgy se kell 1 nap
2020. aug. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
3-as vagyok, aki lepontozott, az járja körül 3 óra alatt 3 gyerekkel ;) a kérdező szempontjait vettem figyelembe, ők nem fogják pár óra alatt végigjárni.
2020. aug. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy része babakocsival is járható. Kényelmes egynapos program, szuper hely.
2020. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy napot mindenképpen szánjatok rá, nekünk mindegyik állatkertre kell annyi szinte, főleg, hogy egy-egy kedvenc állathoz nyolcszor visszamegyünk.
2020. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!