Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arrol, hogy egy...

Mit gondoltok arrol, hogy egy anyuka tobb idot tolt a kutyaval, mint az ujszulott babaval?

Figyelt kérdés

A testveremrol van szo, napi 3-4 orat setaltatja a kutyat, amit eddig max 2 orara vittunk le. Olyan mint ha menekulne a kisbabajatol. Ilyenkor mindig. Ferje vagy en es anyu vigyaz a babara. De minden aldott nap lelep delutan 2 orakra, es reggel/este is o viszi le a kutyat orakra.. pedig eddig nem is erdekelte..

Emellett termeszetesen hati legalabb 3x lemegy a boltba de akkor is ha semmire nincs szuksegunk.


Ha en viszem le reggel az ebet, akkor kepes meg utana levinni megegyszer. Nem ertem miert kell Allandoan masokra hagynia a gyereket.


Meg is mit tudok tenni?



2020. aug. 24. 13:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Te? Annyit tudsz tenni, hogy nem vigyázol

a gyerekre, ha nem szeretnél.

Valószínű megijedt, sok neki hirtelen, és valóban picit menekül. Lehet picit depressziós és ezzel kapcsol ki. Feltoltodik. Van akinek nem megy rögtön, hogy anya legyen. Nem olyan, mint elképzelte. Igazából semmit nem tudtok tenni. Ne cseszegessetek mert csak rosszabb lesz.

2020. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%

Megértem, és mindenki más is, akinek van babája.

Jólesik kiszellőztetni a fejed és kicsit pihenni.

Ha csak ítélkezni tudsz felette, akkor ne segíts.

Minek az ellenség, ha ilyen "barátai" vannak az embernek, nem?

2020. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen nem érdemli meg a gyerekét.
2020. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

??????


Mindig , amikor azt hiszem, már nincs lejjebb, bebizonyítjátok, hogy van.

Szerintem, ha látnánk, kikkel beszélgetünk, sírva fakadnánk. Kezdve a 3-assal. Sötét van és a kapcsolót se találnánk meg, esélytelen.

2020. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Segítsetek neki, van ilyen, a barátnőmnek nagyon nehéz volt a kihordás, hónapokig feküdt, teljesen leépült mentálisan, fizikálisan mire megszült. Azok a napi két óra séták, a legjobb antidepresszáns, ami csak létezhet. Hagyjátok, támogassátok (neked nem kötelező a babára vigyázni, de az jó, ha a férje,és az anyukája besegít!
2020. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
Baby blues.
2020. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%
Napi 2 óra akkoris sok. Hordozókendőben vihetné magával a babáját.
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%
Sok picit, de én megértem. A nemalvás, a magány megzöldíti az embert. Én minden nap mentem boltba, ennyi énidő kellett.
2020. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

Napi 2 óra nem sok. Emberi minimum, főleg, ha idegileg kimerült és megviselte a szülés. Napi 2 óráért miért kell sírnia az apjának, meg a nagymamának? Nem bírnak el 2 órát egy babával? Az apjáé is a gyerek. Ha fél napra elmenne, akkor is bírniuk kellene, nem ítélkezni.


Én csecsemő mellől egyetemre jártam :D Ki is röhögtem volna a férjem, ha nem tudott volna mit kezdeni a gyerekkel, amíg nem vagyok otthon.

2020. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%
Megjöttél ősanyu! Már hiányoztál! Lábad szőrös, szoptatsz főzés közben és kőkemény vagy bsszameg! Mer' ANNNYA vagy!
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!