Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az az alap hogy nem jön az...

Az az alap hogy nem jön az anyàkbol, hogy babàt derekàn at ölelve tartunk a karunkban es nem a fenék alatt megtàmasztva, vagy tartani kell az ujszülött fejét, vagy learnyékolni a babakocsit meg stb?

Figyelt kérdés

Amugy nem tudom miert nem tudok ilyenek mellett ugy elmenni hogy ne tünjön fel es plane ne idegesitsen ugy sem az en gyerekem.


Csak nekem ezek annyira alap minimum lenne.



#anyasàggal valo inkompatibilitas
2020. aug. 24. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Olyan sok mindent hiszünk alapnak, aztán valahogy mégse. Mint azt, hogy nem ítélkezünk mások felett. Az se megy valahogy soha. Meglátod, magadban megszólod, ide kiírod, aztán gyertek, szidjuk őket együtt! Ez megy. De hát jah, sok minden alap lenne, de nem az.
2020. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Nézz körbe a kérdéseknél...

Van aki abba szinte beleroppan, mert szült, vagy mert fel kell kelni a gyerekhez.


Dobálóznak depresszióval, énidővel stb.


Mindenre van kifogás, csak a gyerekkel foglalkozni ne kelljen.

2020. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
De vannak olyanok, mint a 2-es, meg a kérdező, akik úgy születtek, hogy tudták, akik aztán bezzeg...! Ők tudják, hogy a helyes! Megmondják, mit kellene csinálnod, hogyan engedheted meg magadnak, hogy érezz és viselkedj és annyira királyak, hogy ájulok el, de rögtön!
2020. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

#3 Bagoly mondja verébnek...


Mert, bezzeg te jobn vagy, mint a Kérdező, vagy a #2 igaz?

2020. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok jobb. Ők a kezdő, érzékeny lelkű anyákat nem bírják elviselni. Én meg a hülyéket. Kvittek vagyunk.
2020. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
A magyar helyesírás is alap lenne, nem?🤣
2020. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Hű, s még te oltogatsz! 🙈😂
2020. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
És neked a helyes- és érthető írás miért nem jön magától? Nem végezted el az általános iskola első négy osztályát, amikor ezeket meg kellene tanulni, vagy mi? Ne haragudj, de én meg azt nem tudom megállni, hogy ilyen mellett elmenjek. Bírom, mikor okoskodik valaki, de ezt értelmezhetetlen írással teszi...
2020. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, de ezt a fenék alatt megtámasztós dolgot így 3 gyerek után sem bírom értelmezni, de eskü, mind a három jól van.
2020. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne lehetne a feneke alatt fogni a babát?
2020. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!