Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor es hany percig hasal...

Hányszor es hany percig hasal a pici babátok naponta?

Figyelt kérdés
Az enyem 3 hónapos, minden nap sokszor kis idokre hasra teszem, mar jobban birja, de igy is tök kevésnek tartom. Max tiz perc es akkor mar sokat mondtam :/ de egyébként szépen tartja a fejet, karját. Csak megunja vagy elfarad. Nem erőltetem soha.
2020. aug. 24. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd a mellkasodra, nem fog panaszkodni. 😊 Az enyémek rengeteget hasaltak, ők hanyatt utálnak feküdni újszülött koruk óta.
2020. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kislányom utált hason lenni még 3 hónaposan is max 5 perc volt. Aztán megtanult 10 napja hátról hasra fordulni. Ahogy leteszem már hasra is fordul. Szombaton múlt 4 hónapos.
2020. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagyobb lányom utált hasalni. Én is m8ndig magamra tettem úgy elvolt kb 5-10 percet. Így is időben megtanult átfordulni, kúszni mászni.

Az ikrekközül (4 hósak) a fiú már forog, de ő mindig is szeretett hason lenni. Most az az első ha leteszem hasra fordul. A kislány utál hasalni.

Ő egyenlőre csak hasról lendíti át magát hanyat fekvésbe.

2020. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanaz volt nálunk mint a 2esnél.

Azzal tudod segíteni ha hasaon van, hurkát csinálsz pelusból és teszed a hóna alá. Kontrasztos könyvet nekem imádta és a tükör sokat segített. Ezen kívül nagy fitnesz labdán hasaltattuk és ide-odagörgettük, ez az idegrendszerét is fejleszti.

2020. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!