Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engednétek, hogy kússzon a...

Engednétek, hogy kússzon a hideg járólapon?

Figyelt kérdés
Ma találta ki a babám, hogy nem elég már neki a két szoba, és elindult felfedezni a folyosót. Az a baj, hogy elég hideg a padló... Annyira nincs hűvös hogy pulcsit adjak rá, zokni meg nadrág van rajta a body fölött. Őt nem igazán zavarja hogy hideg, de félek, hogy megfázik. Másik :milyen gyakran mostok fel? Most volt takarítva, de két méteren így is összeszedett egy csomó retket 😑
2020. aug. 25. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Naponta mosok fel, vagy ha össze jártuk, kiömlött valami stb. De amúgy igen, összeszed minden retket :D hát az enxemen nincs zokni ilyenkor, maszik o is mindenfelé, mmegprobalom lefoglalno hogy uljon párnán vagy valami ne egyfolytaban a hideg kovon legyen.
2020. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Tegyél le a padlóra szőnyeget, pokrócot vagy pl egy paplanhuzatot.
2020. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen engedném, engedtem! Semmi bajuk nem lett! Naponta moss fel!

Üdv: 4 gyerekes anyuka

2020. aug. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem hamar mászni fog, hogy legalább ne hasaljon rajta egész télen (mondjuk akkor több ruha lesz rajta)
2020. aug. 25. 08:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De elhasalnék így nyáron a hideg padlón...

Egyébként mindkét gyerekem télen tanult meg kúszni és simán hagytam a járólapon is. Elsőt még megpróbáltam beöltöztetni a mutatványhoz, de melege volt. A kicsit meg se próbáltam. 21-22 fokos lakásban kúszott egy szál body + leggingsben zokni nélkül. Semmi baja nem volt.

2020. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engedem


Úgysem marad a pokrócon, pedig 5,5 hónapos..


Egy ideig a habtapi is elég volt.. màr az se

2020. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engedem. Ha mindentől óvom az mire jó? Minden reggel porszívózással indítom a napot (cica miatt), így soha sincs kosz.
2020. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém télen tanult kúszni, hagytam. Nem fázott meg tőle. Nem is tudtam volna visszatartani tőle, neki mennie kellett.

Én hetente mosok fel, de itt egyáltalán nincs por, a lakásba cipővel nem jövünk, sose szedett össze így koszt, pedig sokszor volt fehér meg világos színű ruhákban. De ha összeszedné, porszívóznék és felmosnék többször, akár minden nap.

2020. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hát igazából vissza se lehetne tartani.

Itt elég hetente felmosni, nincs kosz, csak a konyha részt soprom össze naponta a morzsak miatt.

2020. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó nektek, kertes ház van, meg kandalló télen, nagyon sok a por. De nem is a retek miatt félek annyira, hanem hogy megfázik. Sajnos jutott már macskanyàl is a szájába, de semmi baja 😆
2020. aug. 25. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!