Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett gügyögni a babátok?

Mikor kezdett gügyögni a babátok?

Figyelt kérdés
Most lett 2 hónapos 1 hetes a kislányom, és csak ritkán ad ki hangokat. Aggódnom kellene? Nektek mikor kezdték?
2020. aug. 25. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Jajj még nagyon nagyon korai! Mit akarsz ilyenkor még :D
2020. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Olyan 6 hetesen kezdett el 1-2 hangot kiadni, egy időben a mosolygással.

Aggódni nem kell, de lassan időszerű lesz 🙂 mennyit beszéltek neki, körülötte?

2020. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

2,5 hónapos volt, az első gyerek amikor gügyögött-imádtam.


A Szülőszoba c. sorozatban amit a Hadas Kriszta vezetett volt benne egy majd nem idős házaspár, a fazonnak volt egy IT-s cége, a kislány pont úgy gurgulázott ahogy a lányom.

2020. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia. Na én is be voltam panikolva ezen. de nem kezdett semmit gagyogni se 3 se 4 se 5 hónaposan. Sztem olyan 7-8 hónapos korától csak, és ez az atlagosabb. :)

Ha semmi nem utal arra hogy rossz a hallása akkor emiatt még fél évig nem kell panikolni :)

2020. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért kell lepontozni? Kis kúúu hangokat már igen korán csinál a babák nagy része, gondolom a kérdező is erre gondolt. Azért mert nekem időben csinálta (de mindemellett támogató voltam, hogy nem kell aggódnia) azon mi a lepontozni való? Nem véleményt kért hanem megkért minket, hogy egy időpontot írjunk le, nekünk mikor kezdte... komolyan
2020. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkit felpontoztam 🙂
2020. aug. 25. 15:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Néha ad ki hangokat, olyankor néz hogy honnan is jött ez, egyebként sokat beszélünk hozzá, meg van egy 2.5 éves tesója, szóval nincs csend 😅
2020. aug. 25. 15:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ad ki hangokat, akkor az teljesen jó, hamarosan le se lehet majd lőni 😊
2020. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!