Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik az 1 ev koruli...

Hogy zajlik az 1 ev koruli babatokkal az esti rutin, foleg az altatas resz?

Figyelt kérdés
13 honaposom furdes utan meg mindig a szobajaban a karomban issza meg a tapszert amibe szepen belealszik magatol es aztan leteszem az agyaba csak gondolkozom rajta h lassan lehet h nagylany mar ahhoz a karomban tapszerezzen este. Nalatok ez hogy van?
2020. aug. 28. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem (mindig) kapott tápszert alvás előtt. Fürdés, majd be az ágyba. Vagy elaludt magától, vagy kapott tápszert, de ott ette meg.
2020. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Furdes, feloltozes, villany lekapcs, vizivas, 2 altatodal, lerakom, kijovok, elalszik.
2020. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fürdés, öltözés, szopi, egy kis puszizás, bújás hármasban apával aztán beviszem a besötétített szobába, Adami hinta, altató zene, általában 15-20perc alatt elalszik. Fél óra elteltével átrakom az ágyába, aztán éjjel 3-4 alkalommal kel. Ritka ha cicin visszaalszik, legtöbbször éjszaka is Adamoban alszik el aztán fél óra után beteszem az ágyába. Fárasztó ez így, próbálgatom az ágyban elalvásra szoktatni, de eddig sajnos nem sok sikerrel :/
2020. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is így van.


Ül az ölünkbe a már homályos szobában (csak az éjszakai világítás van), iszik a Tapszerbol (már sosem issza meg, csak kB 130 ml-t), majd berskjuk a kiságyba

Van h 1-2 perc és alszik, de van h simogatjuk a hátát, dúdolok


Én is olvastam h más oda adja és egyedül issza, de most folyton mindent kiönt időszak van, így én nem erőltetem h az ágyban szórakozzon vele

2020. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok


Maga a rutin


7kor együtt vacsorazunk. Ő is eszik hideget: szendvics, zöldség, tojás stb.

Utána kis játék

8kor furdes majd tápszer és alvás


Max 9kor alszik és (nagy szerencsénkre) reggel 8ig

2020. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fürdés, öltözés aztán cici. A cicin 5-10 perc alatt bealszik, beteszem az ágyába és kész. Hajnalban 4 és 5 között kel 1x, akkor kap cicit és alszunk tovább. De van, hogy nem kel reggelig.

Szintén 13 hónapos

2020. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Nálunk 6-kor van vacsi, utána még játszik, tesz-vesz, 6:50 körül visszük fürdeni, utána fogmosás, öltözés, elköszönés es alvás. Tápszert csak reggel iszik 2,5 dl-t, a többit különböző tejtermékekből pótolja napközben (joghurt, tejbegríz, ill. vacsira mindig eszik tejpépet is). Ez az esti rutin akkor is így volt, amikor még szopizott, pont ezért, hogy ne kösse össze az evést az alvással.
2020. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!