Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy ő is pelenkázza a kisfiúnkat?

Figyelt kérdés

Mindig szól, hogy bekakilt és odahozza nekem a gyereket, akkor is ha pl. épp a konyhában főzök.


A pisis pelust se cseréli le, akkor se ha már akkora a gyereken, mint egy ballon.



2020. aug. 30. 12:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha "rá kell venni" már régen rossz.

Egyébként azt mondanám, hogy hagyd vele egy napra és kénytelen lesz. Már ha szereti a gyerekét. Ha úgy is "szarban hagyná", akkor kalap kabát.

2020. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Mit csinalsz ilyenkor? Megmondanam neki, hogy akkor cserelje ki es kesz, es nem csinalnam meg helyette.

Ok, a pisi / kaki undorito dolog, ez teny, a babakaka meg meg budosebb is mint barmi, de szerintem ha egy ferfi keptelen kicserelni egy pelenkat, az maximum egy kenyes kisfiu akkor, nem ferfi...

2020. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Az én férjem csak akkor volt hajlandó cserélni, ha nem voltam otthon. Akkor megcsinálta, de amúgy szólt nekem.

Nagyon vicces volt látni a munkamegosztóbb ismerősök arcát, amikor rájöttek, hogy nálunk ez így működik. :)))

Szóval passz, ha magétól szívesen megcsinálja, akkor havaj, de ha rá kell venni, az nem biztos, hogy működni fog.

2020. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Na ilyen pasinak se szultem volna. A ferjem barmekkora kakabol kivakarja a gyerekunket. Barmikor. Megmondod neki, h marpedig az o dolga is es kesz.
2020. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Na nehogy már rá kelljen venni. Alap dolog, hogy ő is tisztába teszi, ez nem kívánságműsor. Megmondanám, hogy nem, nem teszem tisztába, épp főzöm, szépen vigye és cserélje le a pelust a saját fiáról. Ész megáll milyen "férfiak" vannak....
2020. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
Akkor is azt csinálja mikor te dolgozni vagy?
2020. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez természetes dolog. Legalábbis nálunk. Szó nélkül kicserélte. Kérdezd meg tőle, hogy ha veled lenne valami akkor mit csinálna? Úgy maradna a gyerek?
2020. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Anyukak.. azert ne iteljuk mar el azert mert nem szivesen cserel kakis pelust :) ismerek olyan apat baratok kozott, akinek szo szerint felfordul a gyomra tőle, de! Az elet tobbi területen nagyon is jol viselkedek, jo ferj, es jo apa, es imadja csaladjat. Nem egy hisztis típus.

Nalunk ferjem is cserel ha ugy van, na de ha nem cserelne akkor se loknem ki az ablakon, mert ettol nem lesz szar apa meg szar ferj :)

Kérdező, ha apuka masban sem segit, vagy ellustazza a dolgokat, az mas teszta. Akkor uljetek le es beszeljetek meg.

2020. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Jesszusom mennyi megmondó van itt. Persze....azért mert nem cseréli le a pelust mindjárt váljon el. Kicsit átestünk már a ló túl oldalára. Én férjem sem szívesen cserélte le soha, és képzeljétek olyan férfinek szülöm a másodikat, mert szuper apuka és férj. Nem cseréli le a pelust szívesen? Nagy kaland, lecserélem én. Ha egyedül van vele itthon kénytelen. Van olyan házimunka amit én nem csinálok szívesen, azt meg ő csinálja meg.
2020. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Azért nehogy már egy felnőtt férfi, édesapa ne bírjon kicserélni egy kakis pelust, mert neki felfordul a gyomra tőle! És ha az anyának is forog tőle a gyomra? Akkor otthagyják szerencsétlen nyakig szarosan, mert fúj, undi? Aki gyereket vállal, az tisztában van azzal, hogy ez mivel jár. Szerintem senki nem cserélget és szagulgat szívesen kakis pelenkát, de ez is hozzátartozik a gyerekhez, meg kell csinálni és ennyi.

Ráadásul a kérdező leírta, hogy képes szarosan hagyni a gyereket és inkább viszi neki, miközben épp főz, mert ő aztán nem cseréli le. Hát azért ne vicceljünk már egymással. És ha a kérdező nincs otthon?? Akkor úgy hagyja? Jó ég.

2020. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!