Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a párja is ennyire...

Másnak a párja is ennyire félti az első gyerekét?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos lesz a babánk, de a falun kívül eddig csak Győrbe vittük haza szüleimhez 2-3 hetente egyszer. Szüleimnek rosszul is esik hogy ők nem ugyanúgy részesei az unokájuknak mint férjem szülei. Ugye mi náluk lakunk most így egész nap láthatják stb. Húgomék is hívtak már minket hozzájuk de férjem folyton azt mondja órákat nem tud máshol lenni, mert etetni kell és hogy visszük el, meg mi lesz ha nyűgös sírós lesz. Sok anyuka már újszülött kortól viszik ide oda a babájukat de mi a falun és a szuleimen kívül nem vittük eddig sehova. Lassan 3 hónapja nem mozdultam ki a négy fal közül , ami kezd megviselni hiszen jót tenne kicsit kimozdulni elmenni vásárolni stb. Terhességem alatt és az előtt se voltunk ez az eljárósok, de azért sokkal többet mozdultunk ki. Haza is többet mentem mióta elköltöztem és a húgomékhoz is jártunk . Fél óra az út tőlünk így nincsenek messze. Azt mondja majd visszük ide oda de még nagyon kicsi és több napra nyaralni is csak akkor akarja mikor 1 éves lesz. Én mindig úgy szerettem vna h azért ebben az 1 évben is jobban kimozdulunk vele. A másik hogy amióta megszületett folyamatosan cseszeget ha hétvégén itthon van. Miért nem tudom megnyugtatni, miért sír nálam. Egész nap ő van vele altatja és jó lenne ha én is foglalkoznék vele stb. Teljesen lefárad közben meg én vagyok vele egész héten éjjel nappal, mert nyilván dolgozik. Más is ennyire félti a babáját? Illetve sokat veszekedtek azóta ? Terhességem alatt és előtte tök jól megvoltunk és nem cseszegetett sose.

2020. aug. 30. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Nálatok gyerek előtt is ez volt? Ő mondta meg mit tehetsz és mit nem?

Bántalmazó kapcsolatról hallottál már? A következő 3 hónapban olvass utána!

2020. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleid messzebb laknak, miért nem ők jönnek titeket látogatni? Háromhónapossal 2-3 hetente egy autóút bőven elég, mondjuk nem írtad meg, milyen messze laktok Győrtől. A tesódék is oké, hogy hívnak, de nektek van pici babátok, miért nem ők jönnek látogatni?

Neked inkább a férjeddel van bajod. A párkapcsolati problémáidat oldd meg, a családod pedig legyen agilisabb. Ha anyóséknál laktok, akkor persze, hogy anyósék többet látják a babát, ezen nem tudom, miért kell megsértődni.

2020. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2 válaszoló.A kérdező írta,h.fél óra az út.Olvass mielött kommentelsz.Kérdező nálunk 6hónapos a baba mi sem megyünk nyaralni párom nálunk is jobban félti vírus miatt ,sok ember ki tudja kiben mi van.Mi sem gondolkodtunk nyaraláson.Elhiszem,h.zavaró sétálj sokat jó idő van.És az igaz,h.mért nem szüleid jönnek hozzád? Puci még baba,h.cipeld ide-oda.Másik a párod sajna ilyenek azt hiszik pihensz a baba mellett egész héten ők ezt nem látják,h.milyen nehéz néha egyedül.Álljon jobban melléd,ha ő is akarta a babát igen is vegye ki a részét hisz az apja.
2020. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan mehetnétek bárhová. Kocsiba be, ha természetjártok, nem is kell találkozni emberekkel. És amúgy felnőtt ember vagy, oda mész, ahova akarsz.
2020. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló, olvasd már el még egyszer, a húgáékig fél óra az út, ezt írta le, azt nem, hogy az anyukájáékhoz mennyi. És a szövegből nem derül ki, hogy az anyjáék és a húgáék ugyanott laknak-e vagy nem. Olvass, mielőtt beleszállsz másba. Köszi.

2. voltam

2020. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: mi kb 3 hónapos korától járunk el sokkal több helyre. Addig én is azt éreztem, hogy megkattanok. Néha elmentünk kirándulni. Ilyenkor fel volt rám vagy a férjemre kötve és addig aludt. De mivel ő márciusi baba, így egybeesett ez az időszak a vírus első hullámával. Alig vártam a lazítást.

3,5 hónapos kora óta járunk babaúszásra minden héten. Jövünk megyünk vele. 5 hónapos volt mikor Debrecenbe mentünk a férjem fiaival nyaralni. Most lesz 6 hónapos, jövő héten babaúszó "táborba" megyünk a Kolping hotelbe. Ma a Millenáris parkban sétáltunk. A héten barátnőmmel találkozom. Múlt héten Kecskeméten voltunk a férjem tesójáéknál, ahol egy hónapos a harmadik gyerkőc. Tegnap a férjem kisebbik fiának volt focimeccse, oda is kinéztünk. Szóval nem unatkozunk. És látszik rajta, hogy igényli az ingergazdagabb környezetet. Itthon sokszor már nyűglődik. Elmegyünk valahová, és máris minden érdekes lesz. Utána jobban is alszik. Annyi hogy próbáljuk megtalálni az egyensúlyt, hogy ne toljuk túl az idegrendszerét. Egy-egy pörgősebb nap után 2-3 napot itthon vagyunk.

2020. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolom de legyél te az okoska .Talán majd megírja 🥰
2020. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!