Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nem alvást hogy lehet...

A nem alvást hogy lehet kibìrni? Anyukák ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Nekem már lassan rámegy a tejem is, 2 hete pòtolni kell. 8 hetes a babám. Annyira megvisel, hogy pòtlást kell adni. Magamat hibáztatom. Fáradt vagyok és lelakott, nem érzem, hogy jò anya lennék és azt sem, hogy jò feleség. Egyre többer sìrok és testlieg lelkileg egyre fáradtabb vagyok. A környrzetmben a legtöbb baba nyìlván szuperül alszik, kapom a tanácsokat mit hogy csináljak, de semmi nem jön be. Ezáltal magamat hibáztatom, hogy én vagyok a bamba. Rossz anyának és rossz feleségnek érzem magam. Szexelni sem jut erőm, még nem is voltunk együtt szülés òta, terhesen meg nem lehetett. Félek rámegy a házasság. Egyébként munka után a férjem amit tud segìt, de egyre kevesebb örömöt lelek bármiben. Nappal nem tudok aludni, mert 30 perceket alszik a baba. Éjfél előtt nem lehet lerakni de reggel 7kor már ébred, de közte is felkel legalább kétszer. Biztos elrontom valahol, de nem tudom hol..

2020. aug. 31. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Ha külön szobában alszik, vidd be az ágyát hozzátok.

Mit jelent, hogy nem lehet lerakni? Mármint külön szobában? Ti mikor fekszetek?

A szexen most ne görcsölj, majd jön az is.

2020. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Vedd magad mellé. Sokkal jobban alszol ha nem kell állandóan felkelni. Napközben is fekve cicizzen és ha alszik aludj te is.
2020. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fél 9kor fürdés és szopi, itt el is alszik szépen, de ahogy lerakom fél òra és ébred. Ez megy éjfélig. Innen alszik 3ig majd 5 ig és 7kor kel. Már magam mellé vettem, külön alszunk ketten a szobájában. Nem görcsölök a szexen csak ma találtam egy "zsepit"az éjjeli szekrényen és rosszul érintett. Tudom nem kellene, de rosszul esett mégis.
2020. aug. 31. 14:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Pròbálom ùgy, hogy fekve szopizik, de addig nem tudok aludni amìg a szájában van a mellem. Ha ki is jön, hogy nem ébred fel rá akkor meg 5 percenként csapákol a kezével oldalt fekve, megretten vagy nem is tudom..de akkor is max fél òra, mire elaludnék kipattan a szeme.
2020. aug. 31. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Moro reflex. Bugyoláld be pólyába vagy kis takaróba szorosan
2020. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj a pótláson, JÓ ANYA VAGY! Ha úgyis kap tápszert is, adj át egy etetést hajnalban a férjednek, legalább annyit pihensz.
2020. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Próbáld meg a pólyat, ahogy előttem írják a reflex miatt van.


Még csak 8 hetes, az eleje a legnehezebb.


A sex téma sem egyszerű, tudom sokan írjak h nem számít, de van, akinek igen és zavarja a hiánya, de nyilván a férfiak maszturbalnak, nem bírják hetekig.


Nem írod h reggel vissza alszik-e 7 után. Ha igen, akkor probalnék szexelni, amikor a ferj is otthon van.

Én mindig este voltam rottyon. De reggel éber voltam, hajnalban, így akkor oldottuk meg.

Vagy esetleg ha este szopizik, utána a tápszer pótlás adja apa, te addig lezuhanyzol vagy amikor elaludt a baba, abban a 30 percben együtt zuhanyoztok, az is intim és lehet belőle szex, vagy egy kis petting kezdésnek

2020. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És ne hibaztasd magad, nem egyszerű egy babával, bele kell rázódni


Nálunk kB 3 hónapos volt, mikor elkezdunk járni ide-oda és jött egy kis felüdülés

2020. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Vannak akiknek jól alszik a babájuk és vannak akiknek nem.

Én az utóbbi vok!

5 éves a lányom és most is felébred éjjel.

Elhiheted hogy mindent elkövettem h aludjon.

De nem.

Így elfogadtam h Ő ilyen.

Ne görcsöl. Ez nem téged minősít.

Nagyon pici még, sokat változhat 😊

A férjed miatt ne aggódj. Hisz ügyesen megoldotta egyedül 😉

Ez egy átmeneti állapot. És ezt úgy látszik ó is így gondolja.

Foglalkozz azokban a fél órákban magaddal. Kis smink, haj belövés. Nekem mindig jótt tett ha vonzónak éreztem magam. Kicsit jobb kedvem lett tőle.

Próbáld ki h téged mi vidít fel. Ha olvasni akarsz, v netezni tedd azt!

De soha ne foglalkozz azzal h ki mit gondol rólad, vagy h más gyereke milyen

2020. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A világon semmit nem rontasz el. Vannak nehéz vagy nehezebb természetű babák. Az enyém igazi nehéz eset volt, extrém hasfájás, állandó üvöltés. A férjem pedig alig volt itthon annyit dolgozott. Őszintén szólva fogalmam sincs hogy éltem túl, viszont nem sok mindenre emlékszem belőle annyira fáradt voltam. Nekem el is apadt a tejem és biztos vagyok benne hogy nagy szerepe volt annak hogy 30 percnél többet nem nagyon tudtam aludni egyhuzamban se nappal, se éjjel.
2020. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!