Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes babám van és sajnos...

Hajnalcsillag32 kérdése:

7hetes babám van és sajnos előjött a pánik betegségem erős félelem érzet menekülési késztetés nálam ez a két fő tünet ja és heves szívdobogás merjeke szedni antidepresszánst vagy enyhébb nyugtatot szedni ilyen pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Egyébként próbálnám megoldani gyógyszer nélkül de nem igazán megy az a baj igy nem is tudom élvezni a babázást állandóan ez a szorongás tör rám.volt valaki esetleg hasonló helyzetben?

2020. szept. 3. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Orvos, mint olyan fel sem merül?
2020. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az isten szerelmére.. Ne a gyk arctalan nem orvosként végzett embereit kérdezd, hanem egy szakembert!
2020. szept. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Probalj többet aludni. Az idegrendszer csak alvàssal regeneràlodik, a fàradtsàg amit esetleg nem is èrzel, szamtalan negativat hoz ki az emberböl amugy ism
2020. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma megyek orvoshoz.igazából arra lettem volna kíváncsi hogy valaki szedett-e ilyen gyógyszert kisbaba mellett?aludjam ki magam köszi 7 hetes baba mellett jó vicc
2020. szept. 3. 06:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Anno en ugy csinaltam hogy amig a kicsi aludt en is ledöltem 1-2 orakra hiaba nem voltam faradt. A rendszerhez tud alkalmazkodni a szervezet. Es igy nappal is összejött 3-4 ora alvàs összesen.

Es pl 1.5 ora mulva màr magamtol ebredtem a kicsi elött.

2020. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz, a szokásos gyógyszered szedheted. Ha szoptatsz irass ki olyat, amit lehet szoptatas mellett.
2020. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balogh Zsozsó válasza:
Szia. Szerintem ha engedi az orvos, mert nem szoptatsz, akkor szedjed, mert ha te jól érzed maga, nyugodt vagy, akkor a babád is jól fogja magát érezni. Mással ne törödj.
2020. szept. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt szülés utáni depresszióm. Csak akkor nem ismertem fel mi van velem. Azt hittem a szülés viselt meg. Sajnos nem szedtem rá semmit ezért sokáig szenvedtem és kiegyensújozatlan voltam hangulatingadozásaim voltak. Pánikrohamaim évente vagy havonta amik elmúltak nem kísérte szorongás. Semmikor nem múlott el sajnos. Most 7 éves a lányom és a kezeletlen depresszióm következtében pánikzavar szindrómám is lett. Súlyos szorongással. Mostmár sokkal nehezebb meggyógyulni mint akkor lett volna. Családi örökségem ez a betegség.

Mindenképp hallgass az orvosodra és ne hidd hogy magától elmúlik.

2020. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!