Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sokat utaztok babával!...

Akik sokat utaztok babával! Mit érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Valószínű sokat fogunk-jönni menni, vidéken élő szülők, nagyszülők miatt elsősorban, de pihenés okán is.

Mik azok, amiket az ember nem vesz meg, ha zömében otthon tartózkodik, de ha sokat utazik, akkor már mindenképpen érdemes? (Pl. utazó ágy.) Van egyáltalán olyan, ami nélkülözhetetlen?


2020. szept. 3. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen egy olyan Mini pelenkázó táska aminek van kihajtható betétje, amire a babát bármilyen retkes helyen be tudod pelenkazni. Kis tubusos popsikrem. 40 db-os popsi törlő. Kb ezek férnek bele. Ezen kívül olyan nagy extra nincs szerintem. Minden más amit viszünk olyasmi ami itthonra is kell.
2020. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, mi inkább a nélkülözhetetlen dolgokból vettünk anyumékhoz is (kád, lázmérő, játékok, ágy, pelanka stb)

Inkább mint hogy mindig telepakoljuk a kocsit, aztán meg 2 nap múlva visszapakoljunk bele és itthon megint kipakoljunk.

Csak a ki be pakolás (itthon maradt, ott maradt) rémálom.

Elég az utazó táskát a ruháinkkal, és a babakocsit hurcolászni.

2020. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utazóágy és mi abba vettünk neki babafészket, abban megszokta az alvást és bárhol bármikor elaludt benne hisz a megszokott kis környezete volt. Nekünk egy nagyobb volt amiben 2 éves koráig aludt. Utazóágyból mi olyat vettünk neki amihez van pelenkázófeltét, zenélő forgó, meg egy csomó tárolórekesz, nagyon hasznos volt.

Olyan ami nélkülözhetetlen szerintem az ilyen alap pelenka, popsikrém, popsitörlőn + az etetéshez szükséges kellékeken kívül nincs de amiket írtam azok nekünk sokkal egyszerűbbé és komfortosabbá tették az ottartózkodásainkat ameddig picike volt.

2020. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megfordult a fejünkben, hogy a nagyikhoz is veszünk alapvető dolgokat, de egyelőre igyekszem tájékozódni, hogy egyáltalán mire lehet majd szükség, mivel az egyik nagyi az ország egyik végében, a másik a másikban lakik.

Mi is hazamegyünk egy-egy kis hátizsákkal mert alapvető dolgaink (tisztálkodó cuccok, egy-két fehérnemű, otthoni ruha, stb.) van a szüleinknél. Nem akarjuk nyűgként megélni továbbra sem az utazásokat az állandó pakolások miatt, de fölösleges dupla beruházásokat sem szeretnénk esetleg. Még nem született meg a baba, de lassan itt az idő és ráadásul első, úgyhogy még nagyon az itthoni praktikummal sem vagyok képben. Reméljük mire eljön az első út, már letisztul mire van feltétlenül szükség az ilyen utak során. :)

2020. szept. 3. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A babafeszek is jó ötlet. Mi is használjuk. Úgy, ahogy egy korábbi válaszoló írja. Mindegy hol alszik, csak a fészekben legyen és nincs gond. Tettem már ágyra is és úgy aludtam en mellette, volt már utazóágyban is. Stb. Annyi, hogy nagyon hamar be kell ruhazni egy xxl méretre mert a kicsit 2 hónap alatt kinőtte a fiam.
2020. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Összacsukhatós kiskád. Stokkénak van, drága, viszont nekünk egy áldás volt.
2020. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!