Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hónapos, torok...

Kislányom 5 hónapos, torok gyulladása van és ez által étvágytalan, amit eddig szeretett most azt is el utasítja értem ez alatt a pürét és tápszert tejpépet ez normális ilyenkor? Csak inni iszik de nem vizet hanem baba gyümölcs levet.

Figyelt kérdés
Már nagyon ideges vagyok, remélem vissza jön az étvágya
2020. szept. 4. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia. Gondolom normális hogy étvágytalanabb, én ugyan felnőtt vagyok már de tini kormban sokszor volt torok gyuszim és nekem is a kaja volt az utolsó amit kívántam. De nyilván a víz nem elég neki, valamit muszáj egyen. Én a helyedben felhívnám a védőnőt vagy a gyerek orvost. Ha ír neki fel gyógyszert esetleg és múlik a torok fájdalom biztosan vissza fog jönni az étvágya ne aggódj. Egy 5 hónapos kisfiú anyukája.
2020. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja most olvasom, hogy gyümölcs levet iszik nem vizet bocsi.

Bár annak is alacsony a tápértéke, ahoz hogy kiváltsa a pépet vagy a tápszert szerintem.

2020. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltunk dokinál de nem adott semmi gyógyszert
2020. szept. 4. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Nekem az a tapasztalatom hogy a hűvösebb dolgok ilyenkor jólesnek. De nyilván egy felnőtt ugye bevág egy fagyit aztán lesz ami lesz. De egy babánál más, nehogy még nagyobb bajt csináljon a hideg. Védőnőt kérdezted?
2020. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de sokkal okosabb nem lettem, a dokitól is csak másik tápszert kaptam, de minek azt nem tudom, viszont ma éjszaka álmába evett 130 ml tápszert most regge 9-kor meg 33 ml tejpépet
2020. szept. 4. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Értem. Az már pozitív ha legalább valamennyit evett. Én a helyedben azt csinálnám, hogy adnék neki gyümi levet, plusz azért kinálgatnám sűrűn mással is (tápszer, pép), nem tudom hol tartotok most a kajákkal, de én valami nagyobb tápértékű dolgot amit evett már egész "vizes" állagúra turmixolnék,hátha elfogadja ha éhes. Ha napok múlva se múlik, ne adj isten súj csökkenést veszel észre, akkor vissza mennék vele a dokihoz mindenképp. Aztán lehet én se tudtam nagyon segíteni.
2020. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, mindent megpróbálok
2020. szept. 4. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit. Remélem tudtam hasznosat mondani. Sok sikert egy gyógyulást kívánok a babónak. :)
2020. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És próbálj figyelni, hogy ne savasat adj neki, mert az csak jobbak kaparja szegénykének. Jobbulást kívánok én is :)
2020. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!