Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiknek fogzik a...

Anyukák akiknek fogzik a babájuk, nálatok hogy zajlik? Mi ott tartunk, hogy én kész idegroncs vagyok, kedd óta alig eszik vmit nagyon minimálisat, inni iszik vizet amit ízesítek egy minimális baba gyümölcslével

Figyelt kérdés

Tápszert csak álmában hajlandó inni, tejpép sem kell neki max ilyen 50-60ml. Vissza fog térni szerintetek az étvágya mert lassan meg bolondulok


Egy 5hós étvágytalan kislány kétségbe esett Anyukája


2020. szept. 6. 20:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui. Tápszerből több fajtát is próbáltam, ízesítettem is neki gyümivel akkor sem hajlandó meg enni
2020. szept. 6. 20:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vissza fog térni az étvágya. Ez csak átmeneti és felesleges erőltetni meg idegeskedni. Próbálj puha, hideg gyümölcsöket esetleg.

Én örültem volna ha csak ennyivel járt volna. Hasmenés, nyűgösség, nem alvás, láz. Ez volt nálunk egész a 7. fogig mert az egyedül jött. A többi párban.

Amúgy ha megfogadsz egy tanácsot simán vizet adj neki. Ha most nem ahhoz szokik később se fogja inni

2020. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk a fogzás kimerül a nyáladzásban és többet van a keze a szájában. De ezen kívül semmi. Pedig már 13 foga van
2020. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elso 8 fog gond nelkul kijott az egvilagon semmi problema nem volt de azota egy kinszenvedes az hagyjan h fel-fel ebred ejszaka de alig eszik sot szinte smmit van h tapszert kell neki adjak mert semmi mas nem eszik meg pepeset se pedig mar 16 honapos... ugyh enis elegge kivagyok emiatt
2020. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk vannak a csendes és a hangos fogak :D Valamelyik suttyomban bújik elő, csak annyit látok: jé kint van. És van amikor éjjel 20x ébred nem eszik, üvölt egész nap, és nyáladzik mint egy kis bernáthegyi.

Amivel nekünk jobb a helyzet: Dentinox, kicsit langyosabb kézmeleg tápszer, rágómaki és a kevésbé darabos kaják.

Most 9 hónapos, jelenleg nem fogzik, de nem várom. 6 foga van.

2020. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan két éves lesz a fiam, 16 foga van. De minden alkalommal csökkent az étvágya, sőt nála az áttörés körüli napokban jellemző, hogy álmából sikítva ébred. Amint áttörnek a fogak minden visszaáll a szokott módra. Emiatt nem kell aggódnod.
2020. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyik fogát sem vettem észre, hogy kibújt :D. Nálunk semmi nem volt, a keze sosem volt a szájában és nem is nyálzott. Így utólag visszagondolva talán áttöréskor étvágytalanabb volt, de amúgy sem egy nagy étvágyú gyerek, így akkor nem tűnt fel. Kitartást nektek,mert ezt így olvasva egyikőtöknek sem egyszerű...
2020. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos. Második fog is kibújt a napokban. Szerencsére eddig semmi extra nem történt. Max csak néha nyáladzik meg minden a szájába vesz. Utóbbit már kezdetektől fogva. Úgyhogy ha nem nézegetném észre se venném hogy már vannak fogai.
2020. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódd túl. Lesz az még rosszabb is. Hol étvágy nincs, hol egész nap nyűgös, hol nem alszik.

Nálunk most 6 foga jön. Ebből 2 félig kint van, 2-nek csak a hegye látszik,2 csak be van durranva. A nyálkendő max 1 óráig bírja és tocsog. KB 1,5 hónapja nem aludtam egyben 3 óránál többet. De 3-at is ritkán. Mellé hol nem eszik szinte semmit, hol bármit és bármennyit. Aztán vannak a netegyélle napok. A semmisejó napok.....

Kitartást, túl fogjuk élni ezt a 2 évet.

2020. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6 hós ikreim vannak.

Iszonyat. Nem esznek, nem alszanak, Nyűgösek.

A fiamnak hasmenése is van....


Annó a lányommal is nehéz volt ez az időszak, de most nagyon brutális a 2 babával 😫

Igen vissza jön majd az, étvágya

Kitartás

2020. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!